Excellent osaleb 9. novembril toimuval “Raamatupidajate päev 2018” konverentsil

10. novembril tähistatakse rahvusvahelist raamatupidajate päeva. Et see päev oleks meeldejääv, pakub Äripäev raamatupidajate päeva konverentsil võimalust argirutiinist välja tulla, olulisi ja vajalikke teadmisi omandada, oskusi lihvida ja kolleegide keskel rõõmu ja uhkust tunda.

Sel aastal on konverentsi peateema numbrite mäng. Uuritakse, mida võimaldavad näha erinevad suhtarvud, piilutakse maksunumbrite ja aruannete taha, räägitakse trahvidest ja arestimistest ning proovitakse numbritega ka ise žongleerida.

Lisaks valitakse kohapeal Äripäeva ja Excellenti koostöös ajakirja Raamatupidamise Praktik kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

Meie oleme kohal ning Excellenti kliendid saavad registreeruda soodushinnaga kuni 1.novembrini kasutades märksõna "BOOKS"

Vaata konverentsi kava siit

Tekkis huvi?

Kristi Piper
Kristi Piper
projektijuht
Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja meie konsultant võtab Sinuga personaalselt ühendust. Nii saame teha pakkumise, mis sisaldab just Sinu ettevõttele enim huvipakkuvaid funktsioone ja mooduleid.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.