Standard Books äritarkvaras integreeritud EDI

Eelmisel nädalal allkirjastas Excellent partnerlepingu Telema AS-ga. Standard Books uusima versiooni kasutajate jaoks on nüüd EDI teenuste kasutuselevõtt senisest palju kiirem ja mugavam.

Telema EDI mooduli abil saavad Standard Books kasutajad otse oma äritarkvaras vastu võtta elektroonseid tellimusi, vastuvõtukinnitusi ja tagastusteateid ning ühtlasi saata e-arveid ja saatelehti. Moodul on iseaktiveeritav, mis tähendab, et pärast Telemaga lepingu sõlmimist on kasutajal võimalik moodul saadud võtme abil oma tarkvaras ise aktiveerida.

Excellent Business Solutions Eesti arendusdirektori Sven Karuse sõnul on Telema juba aastaid olnud teenäitajaks selle osas, missugune võiks olla tänapäevane suhtlus ostjate ja tarnijate vahel. “Kuna enamik suuri jaekaupluste kette soovivad tarnijatel just elektroonilist dokumendivahetust, on Telema tugi kõikide Eesti majandustarkvara pakkujate jaoks vältimatu. Lisaks sellele, et koostöö Telemaga aitab meie klientidel e-dokumendivahetust kiiremini käivitada, vähendab see ka meie enda halduskoormust teenusepakkujana,” rääkis Karuse.

Kokku on Telemal Baltikumis nüüd 35 sertifiseeritud partnerit, mille tarkvarade kasutajad saavad EDI-võrgustiku kaudu elektroonilisi dokumente vahetada rohkem kui 4000 kaupluse ning 1000 tarnijaga.

Vaata lähemalt Telema kodulehelt siit

Tekkis huvi?

Kristi Piper
Kristi Piper
projektijuht
Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja meie konsultant võtab Sinuga personaalselt ühendust. Nii saame teha pakkumise, mis sisaldab just Sinu ettevõttele enim huvipakkuvaid funktsioone ja mooduleid.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.