Standard Booksiga on juba liidestatud järgmised välised keskkonnad:

Finbite on e-arvete operaator, mille keskkonna kaudu on Standard Booksi kasutajatel võimalik e-arveid saata klientidele ja vastu võtta tarnijatelt. Lisaks on võimalik Kuluaruandeid importida. Finbite keskkonnas on võimalik kasutada ka kinnitusringi ja kuluarvete konteerimist. Võimaldab saata e-arveid internetipanka.
https://finbite.eu

Telema paneb tellimused, saatelehed, arved jm dokumendid liikuma otse ühest äritarkvarast teise. Telema lahendustega saad vahetada dokumente otse oma Standard Books tarkvara kaudu, vastu võtta elektroonseid arveid ja saatelehti ning saada e-tellimusi.  Samuti saad väljastada e‑arveid.
Erinevad Telema teenused:
Telema EDISupplier & Telema eInvoicing (Müügiprotsess 2doc/4doc, e-arvete saatmine)
Telema EDIBuyer (Ostuprotsess 2doc)
Telema eFlow (Tarnija e-arvete menetlemine, kinnitusring)
Telema eInvoice Receiving (Tarnija e-arvete vastuvõtmine)
www.telema.com
https://eflow.live/et/standard-books-integratsioon/#standard-books

Docura ja Standard Booksi vahel töötab liidestus, mille kaudu liiguvad automaatselt müügi- ja ostudokumentide sisu ning info. https://docura.net/

Envoice lahenduse abil on kõik sinu ettevõtte dokumendid korrektselt konteeritud ning automaatselt äritarkvarasse edastatud. Envoice keskkonna kaudu on Standard Booksi kasutajatel võimalik saata ja vastu võtta e-arveid. Envoice keskkonnas on võimalik kasutada ka kinnitusringi ja lasta dokumente digiteerida (näiteks PDF arveid ja kviitungeid).
https://envoice.eu

Unifiedpost on e-arvete operaator, mille dokumendihalduse lahendus Fitekin võimaldab ostuarvete kinnitamist, kulude jaotamist ja nende protsesside automatiseerimist. Unifiedpost integratsioon võimaldab Standard Booksi tarkvarast e-arveid saata ja vastu võtta.  https://www.unifiedpost.com
Pakub ka arvelduskeskkonda Banqup, kus on mugav koostada müügiarveid, mis saabuvad e-arvena Standard Booksi. Lisaks saab tarnija e-arveid vastu võtta. www.banqup.com

 

Costpocket keskkonnast on võimalik pärida kuluaruandeid Standard Booksi, kus nendest tekivad automaatselt Ostuarved või Kulutuste kaardid. CostPocket äpis saad kviitungid või tsekid üles pildistada ja sealt raamatupidajale otse Standard Booksi programmi saata. Võimalik ka vastuvõtta tarnijate e-arveid ja saata müügiarveid e-arvena. https://costpocket.com 
Standard Booksis saab ka otse programmis PDF arveid digiteerida. www.excellent.ee/digiteerimine

E-äriregistri ja Standard Books e-teenus võimaldab lihtsalt ja kiiresti sisestada uue kliendi või tarnija andmeid. Äriregistri (RIK) päringu teenust saab kasutada ka ilma äriregistri kontota. Võimaldab koostööpartnerite kohta teha e-arve vastuvõtu staatuse päringut ning pärida ettevõtte staatust Äriregistris (näiteks registrisse kantud, pankrotis jm)
https://ariregister.rik.ee

Swedbank Gateway lahendus võimaldab pangateenuseid kasutada otse Standard Booksi tarkvaras. Programm pärib kontoväljavõtte automaatselt otse tarkvarasse ja saab mugavalt panka saata maksekorraldusi otse tasumisekaardilt. Swedbank Gateway liidese kaudu saab otse EMTA-sse saata TSD ja KMD INF aruandeid (selleks ei pea olema Swedbank klient).
https://www.swedbank.ee

LHV Pank pakub äriklientidele LHV Connect lahendust, mis ühendab Standard Books tarkvara LHV pangateenusega. Programm pärib kontoväljavõtte automaatselt otse tarkvarasse ja saab mugavalt panka saata maksekorraldusi otse tasumisekaardilt. LHV võimaldab ka tasuta pärida jooksva päeva väljavõtet.
https://www.lhv.ee

Baltic Gateway on SEB lahendus panga ja Standard Books äritarkvara vaheliseks otseühenduse loomiseks. Programm pärib kontoväljavõtte automaatselt otse tarkvarasse. Hetkel puudub automaatne tasumiste saatmise võimalus panka.
www.seb.ee

Standard Booksi tarkvara kasutaja saab programmist otse Maksuameti keskkonda saata mitmeid riigi poolt nõutud raamatupidamise aruandeid. Näiteks: KMD INF ja TSD.
https://www.emta.ee

Hausing on pilvepõhine tarkvara, millega saab teha kõik kinnisvara haldamisega seotud tegevused ühel platvormil, kus on hea ülevaade halduskuludest, üürilepingutest ja paljust muust. www.hausing.ee

Scoro integratsioon võimaldab sünkorniseerida Standard Books tarkvaraga müügiarveid, ostuarveid, kontakte ja tooteid. Lisaks arvetele saab Standard Books programmist otse Scoro keskkonda saata Laekumisi.
https://www.scoro.com

Smaily integratsioon võimaldab valitud klientide andmeid edastada otse Standard Books tarkvarast Smaily veebikeskkonda. Näiteks, saad oma kliendibaasis teha kindla valiku ning saata konkreetselt sellele grupile kampaania e-maile.
https://smaily.com

Tasuta e-arvete saatmine ja vastuvõtmine. https://billberry.ee

Logistika teenused

Pakiautomaatide päring võimaldab Standard Booksis lisada müügiarvetele, müügitellimustele ja lähetustele ning nende väljatrükkidele ajakohase informatsiooni erinevate pakiautomaatide kohta (riigid EE, LV, LT)

Pakiautomaatide päring võimaldab Standard Booksis lisada müügiarvetele, müügitellimustele ja lähetustele ning nende väljatrükkidele ajakohase informatsiooni erinevate pakiautomaatide kohta (riigid EE, FI, LV, LT)
www.smartpost.ee

DPD teenus võimaldab kasutajatel saata saadetiste informatsioon otse Standard Books’ist. See sisaldab saadetise informatsiooni edastamist, sildi trükkimist ja vajadusel kulleri kutsumist. DPD teenusega saab tellida otse programmist ka tagastustellimuse. Pakiautomaadid riikides EE, FI, LV, LT.
www.dpd.com

Venipak teenus võimaldab kasutajatel saata saadetiste informatsioon otse Standard Books’ist. See sisaldab saadetise informatsiooni edastamist, sildi trükkimist ja vajadusel kulleri kutsumist.
Kuller riikides EE, LV, LT, PL.
Pakiautomaadid riikides EE, LV, LT
www.venipak.com

Cargoson võimaldab kasutajatel küsida transpordi hinnapakkumisi ja edastada veotellimusi otse Standard Booksist. See sisaldab hinnapäringuid, veotellimuse edastamist ja sildi trükkimist. Vahendab erinevaid logistikafirmasid.
www.cargoson.com

Klientide poolt tellitud APIga tehtud liidestused