Excellent ühtlustab hinnastamispõhimõtteid

HansaWorld kui Standard Booksi õiguste omanik ja arendaja, on oma lahenduste funktsionaalsuses ja hinnakujunduses sisse viinud muutused, mis kajastuvad ka meie Booksi tarkvarapakettide sisus ja hinnas. Järgnevalt anname põgusa ülevaate sellest, mida see Teie jaoks tähendab.

Miks hinnad muutuvad?

Täna on meil kliente, kes kasutavad meie tarkvara kuutasupõhiselt ja neid, kellele on seni arveid esitatud kunagise aastase hinnakirja alusel. Uus kuutasupõhine hinnakiri muudab süsteemi lihtsamaks ja kõigi jaoks võrdseks. Ühesugune süsteem muudab eri tüüpi klientide olukorra võrdsemaks ja loob võimalused senisest parema teenuse pakkumiseks.

Oleme juba kolm aastat pakkunud tarkvaralahenduste kasutamist kuupõhise paindliku hinnakirja alusel. See tähendab, et meie tarkvara saab kasutusele võtta igakuise kasutustasu alusel. Sarnaselt pakuvad enda tarkvara ka paljud teised äritarkvara lahenduste pakkujad. Meie eesmärk on kuutasupõhisele hinnakirjale üle viia kõik meie väga erineva lepingutüübi ja staažiga kliendid, et kõigil oleks tagatud juurdepääs kaasaaegsale tehnoloogiale, mis loob kasutajale mitmeid eeliseid.

Näiteks aitab see ühelt poolt hoiduda kasutatava tarkvara vananemisest, kuna lühema perioodiga lepingu alusel omame paremat ülevaadet sellest, kes on tarkvara kasutajad ja millised on nende vajadused. Sagedasem kontakt võimaldab ka paremat teenust. Teisest küljest võimaldab see muuta hinnastamise ka personaalsemaks – tasutakse vaid selle eest, mida tõesti vajatakse. Kuupõhine lepinguperiood võimaldab investeeringuid ja teenuste sisu paindlikumalt ja paremini planeerida.

Lisaks on Books 8 liikunud pilveplatvormile. See võimaldab vastata turul toimuvatele muutustele ja tehnoloogia kiirele arengule. Muu hulgas ei pea Books 8 klient mõtlema varukoopiatele ega uuendustele, sest nende eest hoolitseme meie. Pilve kolimiseks tuleb avaldada vaid soovi, misjärel lepitakse juba täpsemalt kokku ajas, millal üleminek Books 8-le korraldatakse. Oma soovist teatage palun myyk@excellent.ee

Mis minu jaoks muutub ja mida ma tegema pean?

Järgnevalt selgitame, mis erinevate lepingutega klientide jaoks muutub.

First Office ja HansaRaama kasutajad
Kui kasutate veel vanu programme, siis tuleb arvestada, et need tarkvarad on jätkuvalt toimivad, kuid täna on meie fookus Booksi arendamisel. See tähendab, et HansaRaama tarkvara saab küll kasutada, kuid selle võimalused on Booksiga võrreldes piiratud ja neid ei uuendata. Peale HansaWorldi poolt väljakuulutatud programmide lõppemise kuupäeva (30.09.2017) kaotab andmebaasi võti kehtivuse, mistõttu ei saa enam peale lepingu lõppemist tarkvarast väljatrükke teha. Seetõttu julgustame kõiki tänaseid HansaRaama ja First Office kasutajaid tulema üle Booksi tarkvarale. Üleminekuperioodil pakume kõigile meie klientidele igakülgset abi ning juhiseid, et tarkvaralahenduse vahetus segaks igapäevaseid tööprotsesse võimalikult vähe.

Booksi aastatasupõhised kasutajad
Kui kasutate täna Booksi aastase kasutustasu alusel, siis muutub Teie lepinguperiood 1. märtsist 2017 ühe kuu pikkuseks ja sellest alates esitatakse Teile arved igakuiselt vastavalt muutunud hinnakirjale. Enne 1. märtsi 2017 algavate perioodide puhul on Teil õigus kasutada tarkvaraprogrammi viimasel tasutud arvel näidatud perioodi lõpuni ning pärast seda muutub arveldamine kuupõhiseks. Juhul, kui soovite sõlmida uue lepingu aastase perioodi peale, siis esitatakse Teile sel juhul arve kogu perioodi (12 kuud) eest vastavalt uuenenud hinnakirjale.

Booksi kuutasupõhised kasutajad
Kui olete juba täna Booksi kuutasupõhine kasutaja, siis muutub Teie jaoks vaid põhipaketi sisu ja mõnel juhul ka hind. Nimelt sisaldab nüüd Booksi kõige soodsam pakett ka automaatselt pilvemajutuse hinda. Alates 1. märtsist 2017 algava perioodi eest esitatakse Teile arved vastavalt muutunud hinnakirjale ja Teie poolt kasutatavale lahendusele. Booksi liikumine pilvepõhisele platvormile ja teised mainitud uuendused on seni meie klientide poolt hästi vastu võetud ja usume, et uuenenud Books võimaldab meie klientidel senisest meeldivamat ja personaalsemat kasutajakogemust.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.