Visualiseeri oma müügiandmed. Kasuta flex.bi andmeanalüüsi.

Standard Books sisaldab müügiandmete analüüsi vaadet

Paari klikiga saad võtta kasutusele flex.bi ärianalüüsi tööriista, mis kuvab müügiandmete põhjal viimase 6 kuu graafikuid ja tabeleid.
Lisaks on võimalik andmeid eksportida PDF formaati ja jagada tulemusi lingina teiste töötajatega.

Teenuse aktiveerimine

1. Ava Standard Books põhiaken
2. Vajuta põhiaknas BI nupule
3. Oma andmete nägemiseks vajuta nuppu “Aktiveeri BI”
4. Peale aktiveerimisnupule vajutamist kinnita "Tutvu tingimustega" ja oota kinnituskirja, mis teavitab teenuse aktiveerimisest.
5. Teenus aktiveeritakse ühe tööpäeva jooksul.

flex.bi Light pakett

Standard Booksis sees olev pakett annab kiire ülevaate müügiandmetest. Esimesed 2 kuud tasuta ning hiljem 9 eur+km/kuus ettevõtte kohta.

Tingimused
Flex.bi andmeanalüüsi aktiveerimisega nõustub kasutaja, et Standard Booksis sisalduvaid müügiandmeid töödeldakse kolmanda osapoole poolt. Töödeldavad andmed sisaldavad Klientide-, Artiklite- ja Arvete registreid, ning nendega seotud teisi andmeblokke. Graafikud on inglise keeles. Teenus aktiveeritakse 1 tööpäeva jooksul.

flex.bi täispakett

Kui soovid enamat, siis flex.bi teenusepakkujaga saab valida paketi kuvamaks kogu oma ettevõtte finantsandmeid. Hind alates 59 eur+km/kuu ettevõtte kohta. Küsi täpsemalt myyk@excellent.ee

Tingimused
Flex.bi andmeanalüüsi aktiveerimisega nõustub kasutaja, et Standard Booksis sisalduvaid müügiandmeid töödeldakse kolmanda osapoole poolt. Töödeldavad andmed sisaldavad Klientide-, Artiklite- ja Arvete registreid, ning nendega seotud teisi andmeblokke. Graafikud on inglise keeles.

Soovin flex.bi täispaketi pakkumist

 

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.