Leia kiirelt!

Apple Mac OS “Big Sur” ühilduvusUuendatud 01. detsember 2020

(Loe ka eelmisest MacOS Catalina ühilduvusest SIIT)

—-
8.5 versiooni ühilduvuse kohta:

Mac OS Big Sur operatsioonisüsteem avaldati Apple poolt 12.11.2020.

Uute op.süsteemide esmane avaldamine on varasemalt näidanud, et tõenäoliselt on vaja operatsioonisüsteemi arendajal teha täiendusi ja arendusi, mis võtavad veel aega. Esimesed uue Mac OS kasutajad võivad avastada uues op.süsteemis tõrkeid, mis omakorda pidurdab teistel arendajate võimalusi oma programme lõpuni ja põhjalikult testida.

Sellega seoses toetame mitmete spetsialistide soovitusi, mitte kiirustada op.süsteemi vahetamisega. Eriti ettevõtete arvutites, kus on sageli kasutusel spetsiifilised programmid või süsteemid oma ettevõtte äriprotsessi toetamiseks.

Miks oodata operatsioonisüsteemi uuendamisega?

  1. Värskes op.süsteemis võib olla veel avastamata vigu, mida esimesed kasutajad avastavad. Võimalike veaparandusi väljastatakse värske op.süsteemi puhul peale avaldamist sagedamalt. Uuenduste paigaldus võib vajada sagedast arvuti restartimist, mis häirib tavakasutaja tööd.
  2. Seni kasutusel olnud programmide versioonid ei pruugi olla ühilduvad uue op.süsteemiga, mis tähendab, et kasutaja peab uuendama kõiki programme, mida igapäevaselt kasutab. Spetsiifiliste tarkvarasüsteemide puhul ei pruugi olla uue op.süsteemiga ühilduvat versiooni. Tuleks teha nimekiri olulistest programmidest mida ettevõte kasutab, kontrollida kas nendel kõikidel on olemas uue op.süsteemiga ühilduv versioon.
  3. Uue op.süsteemi väljanägemine ja ekraanipilt on natuke erinev varasemast, mis eeldab kasutaja koolitamist või eelnevat tutvumist. Planeerida uuenduste koolitus või aega kasutajate kurssi viimiseks.

Kuna Standard Books ja ERP 8.5 versioon arendati ja avaldati varem kui Mac OS Big Sur, siis rahvusvaheline tarkvaratootja HansaWorld ei garanteeri veel 8.5 versiooni ühilduvust Big Sur op.süsteemiga.

(Mojave)

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus