Leia kiirelt!

Kas arveid saab saata läbi oma e-maili tarkvara?Uuendatud 31. mai 2017

Standard Books tarkvarast välja saadetud e-mailid salvestuvad kasutaja Postkasti teie Booksi programmis, need ei kajastu üheski teises isiku poolt kasutatavas e-maili tarkvaras, st automaatset sünkroniseerimist ei toimu. Kui kasutajale on oluline saadetavad e-mailid salvestada oma välises tarkvaras (näiteks Outlook, Thunderbird vm.), siis on võimalik aktiveerida funktsioon, mis avab Books programmist välise e-maili tarkvara. Seda saab kasutada näiteks pakkumiste või arvete saatmiseks e-mailiga.

Selleks mine moodulisse “E-mail ja kaustad” – Seadistused – E-mail ja kaustade seadistused. Märgi valik “Kasuta välist e-maili tarkvara“.
Peale programmi taaskäivitamist on võimalik müügiarve kaardi pealt valida Koosta menüüst “Koosta e-mail“. Nüüd avaneb automaatselt kasutaja arvutis vaikimisi määratud e-maili tarkvara, mille sees avaneb uus e-mail ja e-maili külge on lisatud arve PDF fail.

Selliselt saadetud e-mailid salvestuvad ainult kasutaja enda arvutis olevasse e-maili tarkvarasse, mitte Booksi programmi.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus