Leia kiirelt!

KUIDAS MAKSEID ON VÕIMALIK PROGRAMMIST PANKA SAATA?Uuendatud 28. aprill 2022

Programmi sisestatud Tasumised, Palga väljamaksed ja Kulutuste väljamaksed on võimalik saata internetipanks käsitsi failina või automaatselt otse programmist.

Detailse juhendi kõikide pangaga seotud võimaluste kohta loe siit: PDF

Kui kasutad automaatset pangaliidestust pankadega, siis saad tasumised Standard Books programmist saata otse panka, ilma faili koostamiseta. Automaatse pangaliidestuse aktiveerimisest loe siit: PDF 

Vaata ka pangaliidese funktsiooni näidet siit VIDEOST

NB! Tähelepanu viitenumbri kasutamisel:
Ole tähelepanelik, kui kasutad viitenumbreid ja soovid tasumised panka saata nii, et tekiks üks maksekorraldus tarnija kohta. Kui kasutad kontaktipõhist viitenubrit (ehk viitenumber on alati sama igal arvel), siis saad seda võimalust lihtsalt kasutada:
moodul Ostuarved – Funktsioonid – Ekspordid – SEPA maksed – valik “Üks maksekorraldus tarnija kohta”.
Kui kasutad arvepõhist viitenubrit (ehk iga arve puhul on erinev viitenumber), siis ei ole seda funktsiooni mõitslik kasutada, sest ühel maksekorraldusega ei saa saata mitut viitenumbrit. Arvepõhise viitenumbri kasutamisel saada iga tasumine eraldi, mitte koondatult.

 

(SEPA eksport, tasumise, tasumiste eksport, laekumise, laekumiste eksportimine, pangafail, maksefailid, maksekorraldused, maksekorralduste, pangafailide, pangaväljavõte, panga väljavõtte, panga maksed, pangamaksed, pangatehingud, pangatehingute eksportimine, pangakannete eksportimine, panga kannete, pangafaili eksport, pangaseadistused, panga seadistused)

Märksõnad:
Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus