Leia kiirelt!

Kas makseid on võimalik programmist panka saata?Uuendatud 31. detsember 2014

Jah, programmi sisestatud Tasumised, Palga väljamaksed ja Kulutuste väljamaksed on võimalik eksportida faili ja koostatud faili saab importida internetipangas. Funktsiooni soovitame kasutada 8.5 või uuema versiooniga.

Detailse juhendi kõikide pangaga seotud maksete ja laekumiste kohta leiad SIIT

Kui kasutad Swedbank Gateway teeninduskanalit, siis saad tasumised saata otse panka, ilma faili koostamiseta. Vaata selle funktsiooni näidet siit VIDEOST

Tähelepanu viitenumbri kasutamisel:
Ole tähelepanelik, kui kasutad viitenumbreid ja soovid tasumised panka saata nii, et tekiks üks maksekorraldus tarnija kohta. Kui kasutad kontaktipõhist viitenubrit (ehk viitenumber on alati sama igal arvel), siis saad seda võimalust lihtsalt kasutada:
moodul Ostuarved – Funktsioonid – Ekspordid – SEPA maksed – valik “Üks maksekorraldus tarnija kohta”.
Kui kasutad arvepõhist viitenubrit (ehk iga arve puhul on erinev viitenumber), siis ei ole seda funktsiooni mõitslik kasutada, sest ühel maksekorraldusega ei saa saata mitut viitenumbrit. Arvepõhise viitenumbri kasutamisel saada iga tasumine eraldi, mitte koondatult. 
 
 
 
(SEPA eksport, tasumise, tasumiste eksport, laekumise, laekumiste eksportimine, pangafail, maksefailid, maksekorraldused, maksekorralduste, pangafailide, pangaväljavõte, panga väljavõtte, panga maksed, pangamaksed, pangatehingud, pangatehingute)

Märksõnad:

Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus