Leia vastused

Kuidas teha mitmest tellimusest üks koondarve?Uuendatud 15. juuli 2021

Saad kasutada hooldusfunktsiooni moodulis Müügihaldus – Funktsioonid – Hooldus – Koosta koondarved

Selle funktsiooniga koostatakse palju Müügiarveid korraga. Otsitakse kõiki kinnitatud, kuid arveta Lähetusi ja koostatakse nende kohta kinnitamata Arved. Arvetel on viide Tellimusele, millest see koostati. Sama kliendi erinevad Lähetused, mis näiteks koostati erinevate Tellimuste täitmiseks, koondatakse ühele nn. koondarvele, eeldusel et kõikidel Tellimustel kasutatakse sama Tasumistingimust. Muidu koostatakse iga Tasumistingimuse kohta eraldi arve.
Kõik koostatud arved saad kinnitada korraga Arvete sirvimisaknas. Kõik vajalikud muudatused tuleb teha enne Arvete kinnitamist.
Kui soovid koostada iga Tellimuse kohta eraldi arve, kasuta funktsiooni “Koosta arved lähetatud tellimustest” (loe selle kohta SIIT).

Määramisaknas saad valida, kas Arved koostataks vaid teatud Kliendile või Kliendiklassile või Klientide vahemikule (määrates vahemiku, eralda esimene ja viimane kood kooloniga).
Arveid ei koostata “Ootel” märkega klientidele (kelle Kontakti kaardil on märgitud valik Ootel).

Koostamaks Arveid Tellimuste kohta, mille ‘Lähetustingimuste‘ lehel väljal “Arve tasub” on näidatud muu arve tasuja (näiteks kui arved tuleb saata liisingufirmale), sisesta arve tasuja, mitte Tellimuse päises näidatud kliendi kood. Jäta kõik väljad tühjaks, kui ei soovi piirata Arvete koostamist teatud klientidega.
Esituse valikutega saad määrata, milline koondarve koostatakse.

 

(koosta koondarve, koondarve koostamine)

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus