E-arvete roll raamatupidamisteenuse tõhustamisel

Ootame Teid 02.juunil kell 13.00-14.30 tasuta vebinarile “Raamatupidamisteenus tõhusamaks e-arvetega”. Seminar toimub Maakondlike Arenduskeskuste eestvedamisel ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi toetusel.

Excellenti arenduskonsultant Kristiina Nurmsalu annab ülevaate, mida täpselt e-arvete aktiveerimiseks tegema peab ja kuidas see ostu- või müügiarvete käitlemist mõjutab.

Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees Margus Tammeraja räägib:

1) e-arvete rollist raamatupidamisteenuse tõhustamisel,
2) annab ülevaate 2021. lõpus tehtud e-arvete uuringust Eestis ning
3) kuidas raamatupidajad aitavad ettevõtjatel olla efektiivsemad.

Margus Tammeraja on e-arvete temaatikaga puutunud kokku üle 15 aasta – tema juhtimisel sai tuule tiibadesse Eesti E-arvete Keskus (tänane Finbite) ja tema käe all loodi ostuarvete menetluslahendus, mis sai tuntuks FitekIn nime all (täna Unifiedpost teenus). Margus osales eksperdina Ernst & Young Balticu tiimis Rahandusministeeriumi poolt tellitud e-arvete uuringus, mis avaldati 2021. aasta lõpus. Margus on raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby partnerina hästi kursis ka e-arvete rakendamisega raamatupidamisteenuste tõhustamisel.

Kristiina Nurmsalu on Standard Books äritarkvara kasutanud juba üle 10 aasta. Kui varasem kasutaja kogemus oli puhtalt kliendi vaates, siis viimased 5 aastat on Kristiina töötanud Excellentis ning klienditoe konsultandist liikunud tänaseks arendusosakonda. Kristiinal on huvi, teadmisi ja kogemusi programmi osas ning oskab klientide soove programmis lahendada ja uusi arendusi ellu viia.

Veebiseminar toimub reaalajas ülekandena. Vebinari jälgimiseks on vajalik internetiühendusega arvuti ja Zoomi konto (tasuta). Esinejaga saab suhelda reaalajas.

Osale kindlasti!

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.