Endiselt uksed küberpättidele valla?! Kes on pidur?

Pole kahtlustki, et raamatupidamine on tulevikus 100% digitaalne. Digilahendused võimaldavad aga juba täna teha paberivaba nutikat raamatupidamist ning edumeelsed teenusepakkujad on selle tee ka valinud.

Innustame teid edasi liikuma, kui olete juba poolel teel või alles võtate hoogu. Oluline on siinkohal rääkida ka sellest, et uued tehnoloogiad ja IT-põhised lahendused kätkevad endas ka mitmesuguseid riske. Küberriskid on digimaailmaga otseselt seotud ning siit ka kriitiline vajadus, et sa oleksid küberteadlik ja oskad kaitsta oma ettevõtte ja oma klientide äriinfot ja -andmeid. Selleks on vaja, et sa küberriske teaksid, ära tunneksid ja oskad neid ka maandada.

Kuigi digiteerimine ja küberriskide teema ei ole midagi uut, on endiselt palju teadmatust, kõhklusi ja asjatundmatust, mis pidurdab kahjuks raamatupidamisteenuse arengut. Veebiseminar aitab kummutada kõhklused ja asendada teadmatuse praktiliste sammudega, et sinu ettevõte teeks ära digipöörde ning sina ja sinu töötajad oleksid teadlikud küberohtudest.

Veebiseminari eesmärk:

Julgustada raamatupidajaid ja ettevõtete juhte digiteerima ja automatiseerima oma raamatupidamist unustamata seejuures küberriske. Tõestame ühe raamatupidamisbüroo kogemusloo näitel, et digiteerimine koos küberteadlikkusega ei ole ülemäära keeruline ega ajamahukas. Sellega tuleb lihtsalt algust teha ja olulised asjad ära teha.

Seminaril saad teada:

  • Mida kujutab endast digiteerimine ja küberteadlikkus raamatupidamises
  • Kuidas küberturvalisusega algust teha ja kui kaua see aega võtab
  • Millised on praktilised tegevused ja tööriistad küberteadlikkuse ja -turvalisuse saavutamiseks
  • Kui palju maksab küberturvalisus ja kui palju maksab selle puudumine
  • Millist praktilist kasu saab ettevõte küberteadlikkusest ja küberturvalisusest
  • Mis muutub raamatupidamises peale digiteerimist ja küberriskide maandamist

Veebiseminari viib läbi Äripäev ja raamatupidaja.ee teemaveeb koostöös Excellent`i ja Cybersiga. Seminari modereerib Christer Haimi, CH Konsultatsioonid juhataja. Raamatupidamise digiteerimise ja küberteadlikkuse kogemusloo räägib raamatupidamisbüroo juht.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.