Standard Booksi on lihtne liidestada!

Standard Books sisaldab tasuta kümneid olulisi liidestusi juba standardpaketis, alates maksu- ja tolliametist kuni erinevate digiteerimislahenduste- ja pangalinkideni. Kui olemasolevast jääb väheks, siis liidesta oma majandustarkvara just enda ettevõtte vajadustest lähtuvalt välise süsteemiga.

Eliides on Woocommerce platvormile valmis tehtud liides. Woocommerce võimaldab WordPressi kasutajatel hõlpsasti muuta oma veebisaiti e-kaubanduse poeks ning alustada toodete müümist ja teenuste pakkumist veebis.

Ei leidnud sobivad tarkvara?
Standard Books on avatud tarkvara! Anna teada, milline tarkvara on just Sinu ettevõttele vajalik. Andmevahetus on automaatne ning edaspidi hoiad märkimisväärset aega kokku andmete sisestamiselt ning kogu töö toimub ühes äritarkvaras!

Banqup on Unifiedposti teenus, mis on eelkõige mõeldud müügiarvete tegemiseks ja saata need Standard Booksi. Lisaks saab ka ostuarved vastu võtta.

Coop pangaliidestuse teenuse kasutamisel on võimalik tasumiste saatmine Standard Booksist ja pangaväljavõtte automaatne importimine.

Dokobiti platvorm pakub lihtsat ja turvalist digiallkirjastamise lahendust. Olgu selleks lepingud, arved, müügitellimused, pakkumised või töölehed.

Ettevõtte kuluarvestuse lihtsustamise platvorm. Lisatud võimalus importida kulutusi ja salvestada manused Zevoy portaalist eksporditud failist.

LHV Pank pakub äriklientidele LHV Connect lahendust, mis ühendab Standard Books tarkvara LHV pangateenusega.

Üürileandjatele, Kinnisvara Halduritele ja Maakleritele loodud tarkvara ärikinnisvara, üürimajade ja üürikorterite haldamiseks.

AutoMaster on kaasaegne ja paindlik tarkvarapakett, mis on loodud sõidukite impordi, müügi ja müügijärgse teenindusega tegelevatele ettevõtetele.

Basware on pilvepõhine tarkvara ; mis võimaldab ettevõtetel üle maailma kulusid vähendada, kulutusi hallata ja kasvu prognoosida.

Bauwise’i ehitustarkvara aitab teil projekte reaalajas hallata täpse igapäevase aruandluse abil.

E-arve operaator, millega saab tasuta e-arvete saata ja vastuvõtta.

iDS tarkvara BUUM on sobiv kaupluse, kassa, lao ja kaupmehe kogu tegevuse äriarvestuseks. iDS makseterminali tarkavara EPSware ühendab äritarkvara vajalike makselahendustega.

Cargoson võimaldab kasutajatel küsida transpordi hinnapakkumisi ja edastada veotellimusi otse Standard Booksist.

Costpocket keskkonnast on võimalik pärida kuluaruandeid Standard Booksi, kus nendest tekivad automaatselt Ostuarved või Kulutuste kaardid.

Docura ja Standard Booksi vahel töötab liidestus, mille kaudu liiguvad automaatselt müügi- ja ostudokumentide sisu ning info.

DPD teenus võimaldab kasutajatel saata saadetiste informatsioon otse Standard Books’ist. DPD teenusega saab tellida otse programmist ka tagastustellimuse.

E-äriregistri ja Standard Books e-teenus võimaldab lihtsalt ja kiiresti sisestada uue kliendi või tarnija andmeid. Teenust saab kasutada ka ilma äriregistri kontota.

Envoice keskkonna kaudu on Standard Booksi kasutajatel võimalik saata ja vastu võtta e-arveid. Envoice keskkonnas on võimalik kasutada ka kinnitusringi ja lasta dokumente digiteerida.

Eziil arendab parimat digitaliseerimise tarkvara projektipõhisele metallisektori tootmisele.

Finbite on e-arvete operaator, mille keskkonna kaudu on Standard Booksi kasutajatel võimalik e-arveid saata klientidele ja vastu võtta tarnijatelt. Lisaks on võimalik Kuluaruandeid importida.

Kasutades Everypay liidestust ja Linkpay funktsionaalsust saab programmis koostada müügiarvest e-mail ning genereerida saadetavale e-mailile automatselt nupp, millele vajutades saab arve saaja selle koheselt tasuda.

Flex BI on andmeanalüüsi tööriist, millega saad visualiseerida oma ettevõtte finantsandmeid ning koostada neist graafikuid.

Hausing on pilvepõhine tarkvara, millega saab teha kõik kinnisvara haldamisega seotud tegevused ühel platvormil, kus on hea ülevaade halduskuludest, üürilepingutest ja paljust muust.

Magento on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm, mis on loodud spetsiaalselt veebipoodide loomiseks ja haldamiseks.

Standard Booksi tarkvara kasutaja saab programmist otse Maksuameti keskkonda saata mitmeid riigi poolt nõutud raamatupidamise aruandeid.

Moderan on kinnisvarahaldusplatvorm, kus saad koguda, jälgida ja hallata oma kinnisvaraportfelli toimivust.

Swedbank Gateway lahendus võimaldab pangateenuseid kasutada otse Standard Booksi tarkvaras. Swedbank Gateway liidese kaudu saab otse EMTA-sse saata TSD ja KMD INF aruandeid (selleks ei pea olema Swedbank klient).

NOOM on mitmekülgne majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.

Odoo on avatud äritarkvaraplatvorm, mis pakub erinevaid äritegevuse juhtimise ja automatiseerimise lahendusi.

Pakiautomaatide päring võimaldab Standard Booksis lisada müügiarvetele, müügitellimustele ja lähetustele ning nende väljatrükkidele ajakohase informatsiooni.

Power BI on Microsofti välja töötatud ärilise ärianalüütika tööriist, mis võimaldab kasutajatel koguda, analüüsida ja visualiseerida oma äriandmeid.

Ridango pakub ühistranspordi juhtimise ja piletisüsteemide lahendusi.

Scoro integratsioon võimaldab sünkorniseerida Standard Books tarkvaraga müügiarveid, ostuarveid, kontakte ja tooteid.

Baltic Gateway on SEB lahendus panga ja Standard Books äritarkvara vaheliseks otseühenduse loomiseks. Programm pärib kontoväljavõtte automaatselt otse tarkvarasse.

Smaily integratsioon võimaldab valitud klientide andmeid edastada otse Standard Books tarkvarast Smaily veebikeskkonda.

Pakiautomaatide päring võimaldab Standard Booksis lisada müügiarvetele, müügitellimustele ja lähetustele ning nende väljatrükkidele ajakohase informatsiooni.

Hotellide tarkvaralahendus. See aitab hotellidel ja majutusasutustel paremini hallata oma äritegevust, sealhulgas majutusbroneeringuid, klienditeenindust, müüki ja muud.

Telema kaudu saab programmi vastu võtta tellimusi, ostutellimusi ja tarnekinnitusi. Standard Booksist saab välja saata saatelehti ning müügi -ja ostuarveid.

Unifiedpost on e-arvete operaator, mis võimaldab ostuarvete kinnitamist, kulude jaotamist ja nende protsesside automatiseerimist. Pakub ka arvelduskeskkonda Banqup.

Pilvepõhine eelarve planeerimise ja täitmise jälgimise lahendus.

Venipak teenus võimaldab kasutajatel saata saadetiste informatsioon otse Standard Books’ist.

Webware on üle 21 aasta arendanud Eesti populaarseimat info- ja dokumendihalduse platvormi, mida kasutab enamus Eesti suuri organisatsioone.

WooCommerce on WordPressi platvormil põhinev e-kaubanduse plugin. See võimaldab WordPressi kasutajatel hõlpsasti muuta oma veebisaiti e-kaubanduse poeks ning alustada toodete müümist ja teenuste pakkumist veebis.

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.