Hääletajate abiga kogusime Minu Unistuste Päevale 1455 eurot!

Juba kolmandat aastat järjest oli meie klientidel ja koostööpartneritel võimalus toetada heategevusfondi Minu Unistuste Päev.
Sel aastal sai hääletada lemmiku pühadefilmi poolt. Valikutes olid filmid "Üksinda kodus", "Visa hing"ning "Kuidas Grinch jõulud varastas".
Ülekaaluliselt võitis populaarne koguperefilm "Üksinda kodus"

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi on kõikidele hääletajatele siiralt tänulik. "Ma ei saa mainimata jätta, kui oluline on heategevuses püsitoetajate olemasolu. See annab meie fondile kindlustunde oma tegevusega jätkamiseks ning peredele ja lastele võimaluse kogeda erilisi hetki, mida võib-olla nad muidu kunagi oma elus ei kogeks".

Excellent tänab samuti omalt poolt kõiki ning tunneb siirast hea meelt, et igal aastal on hääletajaid rohkem ning üheskoos saame olla toeks ja pakkuda rõõmu teistele. Kindlasti jätkame klientide kaasabil ka sellel aastal hääletusega. Kes või mis on aga sellel aastal valikus, selgub juba aasta lõpus.

Tekkis huvi?

Kristi Piper
Kristi Piper
projektijuht
Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja meie konsultant võtab Sinuga personaalselt ühendust. Nii saame teha pakkumise, mis sisaldab just Sinu ettevõttele enim huvipakkuvaid funktsioone ja mooduleid.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.