HansaWorld
Books&ERP

 

 

 

 

The most powerful business
management software in
Estonia and Scandinavia

New possibilities

 • The new version of VAT change report KMD INF has a possibility of export to the Tax Board.
 • Our customers using cloud hosting will be able to use automaticupdates to server and client programmes.
 • Graphical business analytics reports on contact and article card.

 

Download the newest version

For desktop computers

Hansaworld WindowsHansaworld Maclinux1

For mobile phone / tablet

Hansaworld Windows mobileHansaWorld AndroidHansaWorld iPhone

All the operations of the company on your palm!

Click on an area to see how HansaWorld business management software can help you.

Blog

 • Triinu Kruustük
  Triinu Kruustük
  30.1.2017 Ooteliinil kuuleb nüüd loomatark Aleksei Turovski lugusid

  “Kõik loomad, kel on hea haistmine – eelkõige imetajad, kelle hulka kuuluvad ka inimesed – kasutavad maailmas “lõhnade internetti”. Lõhnad lõhnadeks, aga sõbrad, me võime ju ka internetti kasutada, kui meil on mingisugustele päringutele vastuseid vaja saada. Kasutage meie kodulehe KKK rubriiki ning saage vastused sealt,” jutustab Aleksei Turovski meie kasutajatoe ooteliinil. Just selline vastukaja võib kosta telefonitorust, kui oled parasjagu meie kasutajatoega kontakti otsimas.

  Möödunud aasta lõpus otsustasime kasutajatoe ooteliinil kõlava muusika välja vahetada. Soovisime, et muusika asemel saaksid meie kliendid kuulata toredaid ja silmaringi laiendavaid jutukesi juhuks, kui nad peavad kasutajatoele helistades enda järjekorda pisut ootama. Sellest sündis välja koostööprojekt loomatark Aleksei Turovskiga.

  Heliklipid jutustavad loomadest ja annavad helistajale soovitusi

  Koostöös Aleksei Turovski ja Tiit Kikasega, kelle stuudios salvestasime ligi nelikümmend erinevat heliklippi, millest igaüks räägib erineva loo mõnest loomast. Nagu ka alguses välja toodud loonäitest oli näha, siis on lisaks loomalugudele sisse põimitud ka erinevaid soovitusi meie klientidele. Nendeks võivad olla head soovid nädalalõpuks või hoopis julgustus kirjutada e-kiri meie kasutajatoele, kui ootejärjekord peaks ootamatult pikaks kujunema. Seda kõike selleks, et säästa klientide aega ja tuletada meelde teisi võimalusi abi saamiseks.

  Heliklipid on Aleksei Turovski improviseering

  Heliklippide pikkus varieerub poolest minutist pooleteiseni. Kasutajatoe tööajal kuuleb lühemaid ja väljaspool tööaega ning nädalavahetuseti pisut pikemaid lugusid. Heliklippide vaheldumine on juhuslik, mistõttu ei ole võimalik ette teada, millist lugu seekord kuulda võib.

  Ooteliinil kõlavad lood ja jutud muudab eriliseks veel see, et need ei ole ette kirjutatud või planeeritud. Tegemist on peamiselt kohapealse improviseeringuga. Loomatark Turovski näeb tavapärase muusika asemel lugude jutustamist toreda mõttena. “Miks mitte kasutada ooteaega silmaringi laiendamiseks ja põnevate faktide teada saamiseks. Eriti veel, kui seda tehakse parajalt lustlikult,” ütles ta.

  Loodusteemad on meile Excellentis hingelähedased, mistõttu soovisime seda jagada ka meie klientidega. Oleme Tallinna Loomaaias pesitseva valgesaba-okassea vader ja toetaja. Kõikide teiste Tallinna Loomaia sõprade ja vaderitega on võimalik tutvuda siin: http://tallinnzoo.ee/vaderid-ja-sobrad/

 • Dmitri Volhonski
  Dmitri Volhonski
  11.1.2017 Tutvustame MyStandard keskkonda!

  Pilvepõhise Books 8 kasutajatel on nüüd tänu MyStandard keskkonnale senisest suurem tegutsemisvabadus tarkvara haldamisel. MyStandard keskkonda sissepääsemiseks on vaja Standard ID-d. Selle loob endale kasutaja ise Books 8-sse esmakordsel sisselogimisel, kui tema e-posti aadress seotakse kasutajaprofiiliga. See annab meie kasutajatele rohkem võimalusi iseseisvaks tegutsemiseks ja enda tarkvara haldamiseks.

  Standard ID abil on kasutajatel võimalik teha MyStandard keskkonnas mitmeid toiminguid, millega on meie poole pöördutud, kuid mida seni on olnud võimalik teha vaid meie kasutajatoel.

  Mida MyStandardi lehekülg võimaldab?

    • Peatada ja taaskäivitada servereid
    • Laadida alla tekstikoopiaid
    • Vaadata serveri logiinfot
    • Uuendada paroole

  Kõige eelmainituga aitab hea meelega jätkuvalt ka meie kasutajatugi. Küll aga soovime pakkuda kõigile, kes tunnevad, et vajavad tarkvara haldamisel suuremat operatiivsust ja iseseisvust, võimalust teha seda iseseisvalt.

  MyStandard keskkonna ja Standard ID-ga tutvumiseks soovitame vaadata ka meie veebiseminari (alates 00:02:45), mis on leitav siit: http://bit.ly/2fW0DHI. Lisaküsimuste korral aitab meeleldi meie kasutajatugi aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 • Maret Luts
  Maret Luts
  9.1.2017 Excellent toetas heategevusfondi Minu Unistuste Päev 1227 euroga

  Möödunud detsembris jätsime kõrvale jõulukingitused ja otsustasime teha ühise kingituse hoopis neile, kes sellest jõulude ajal kõige rohkem rõõmu tunnevad. Nimelt otsustasime annetada raha lastele ning toetuse saajaks valisime üheskoos heategevusfondi Minu Unistuste Päev.

   joulud600

  Ettevõtmisesse soovisime kaasata ka kõiki meie kliente ja koostööpartnereid. Selleks panime meie veebilehele üles interaktiivse bänneri, kus kõigil lehe külastajatel oli võimalik valida enda lemmik jõulutegelane jõuluvana, päkapiku ja Snegurotška seast. Iga tehtud valiku ja antud hääle eest otsustasime Excellenti poolt annetada 1 euro heategevusfondile Minu Unistuste Päev.

  Tegevjuhi Lenno Oja sõnul osutus jõulutegelaste vahel valimine meeldivalt populaarseks ja lemmikuks jõulukangelaseks valiti kõigi hääletajate poolt Snegurotška. “Kokku kogusime Minu Unistuste Päevale 10 päevaga 1227 eurot. Loodame, et see toob nii mõnegi raskelt haige lapse ellu ühe erilise ja rõõmsa päeva juurde,” rääkis ta.

  Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi oli äärmiselt tänulik, et Excellent otsustas oma heateo just Minu Unistuste Päevaga siduda, toetades seeläbi raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste ellu viimist. “Eestis on sadu lapsi, kes peavad raske haiguse tõttu sageli haiglas viibima ja tegema läbi kurnavaid ravikuure. Minu Unistuste Päeva eesmärgiks on pakkuda neile ja nende lähedastele emotsionaalset tuge, killukest päikest, rõõmu ja positiivseid elamusi. Ei ole midagi paremat, kui näha nende säravaid silmi ja kuulda siirast naeru. Igaüks väärib unistuste päeva, sest unistus teeb imet,” lisas ta.

  Kogu Excellenti meeskond tänab kõiki kaasalööjaid, tänu kellele ühine jõulukingitus lastele ja fondile tehtud sai. Lisaks soovime tänada head koostööpartnerit Vatson OÜ-d, kes aitas ideed teostada, luues meie veebilehele interaktiivse lahenduse.