HansaWorld
Books&Enterprise

7.2

The most powerful business
management software in
Estonia and Scandinavia

New possibilities

 • The new version of VAT change report KMD INF has a possibility of export to the Tax Board.
 • Our customers using cloud hosting will be able to use automaticupdates to server and client programmes.
 • Graphical business analytics reports on contact and article card.

 

Download the newest version

For desktop computers

Hansaworld WindowsHansaworld Maclinux1

For mobile phone / tablet

Hansaworld Windows mobileHansaWorld AndroidHansaWorld iPhone

All the operations of the company on your palm!

Click on an area to see how HansaWorld business management software can help you.

Blog

 • Triinu Kruustük
  Triinu Kruustük
  4.10.2016 KKK – kuidas kasutada kasutajatuge?

  Hiljuti tutvustasime meie blogis praegu testimisjärgus olevat live chat’i, kus on võimalik küsimustele operatiivselt vastuseid saada meie veebiassistendi käest. Seekord räägime sellest, kuidas Excellenti poole pöördutakse tihti mõnel teemal ikka ja jälle korduvate küsimustega,  tutvustame lähemalt meie kasutajatoe järgmist osa, milleks on KKK ehk korduma kippuvad küsimused. KKK on meie veebikodus http://www.excellent.ee/et/kasutajatugi koht, kuhu kogume küsimused, millega kasutajad meie tugiliini poole sagedaselt pöörduvad.

 • Eva-Mai Saard
  Eva-Mai Saard
  1.9.2016 Uuenenud palgamoodul teeb info haldamise ja jagamise senisest eesmärgipärasema

  Soovime pakkuda äritarkvara ja lahendusi, mis lisaks raamatupidajate ja finantsjuhtimist puudutava igapäevatöö hõlpsamaks muutmisele käiksid kaasas ka tänapäeva ärikeskkonda mõjutavate muutuste ja trendidega. Sellest tulenevalt oleme teinud kättesaadavaks mitmeid uuendusi, mis puudutavad konkreetselt ettevõtte töötajate palgaarvestust ja seda võimaldavaid lahendusi. Lisaks on meil uuenemas nii mõndagi, millel on põhjust silma peal hoida ka tulevikus.

  Uued lahendused täna

  Varasemalt oleme võimaldanud meie klientidel väljamaksete koostamise ja panga jaoks vajaliku ettevalmistamise faili koostamist programmi abil automaatselt. Tänaseks oleme seda funktsiooni täiendanud lahendusega, mis võimaldab raamatupidajal täpsustada väljamakse selgitust. Kui varasemalt sisaldasid kõik ettevalmistatud väljamaksed selgitusena märksõna “palk”, siis nüüd on võimalik väljamaksete koostamisel vajalik selgitus maksete tegijal vastavalt vajadusele ja sisule lisada ise.

  Samuti oleme lisanud võimaluse koondväljamaksete tegemiseks. Programmi uuendus võimaldab lisada kõik väljamaksed ühele väljamaksekaardile ja teha need korraga. Ka siin muudab väljamaksete tegijate elu hõlpsamaks eelmainitud lahendus, mis võimaldab väljamaksetele kohandatud selgitusi lisada.

  Lisaks oleme korrastanud ka väljamaksete registri, kus on varasemast rohkem informatsiooni ja senisest mugavamad otseteed programmi kasutajale. Oleme toonud sirviaknasse rohkem informatsiooni, tänu millele ei ole vajalik avada uusi aknaid täpsema info saamiseks, vaid talle piisab esmaseks sisendiks sirviakna avamisest

  Uuendused saadaval juba täna

  * Väljamaksetele selgituse lisamine nende ettevalmistamisel
  * Võimalus koondväljamaksete sooritamiseks
  * Mugavamalt esitatud informatsioon väljamaksete registris

  Saabuvad lahendused, millel silm peal hoida

  Edaspidi aitab aega säästa automatiseeritud palgalehtede väljastamise funktsioon, mis annab palga arvestajatele võimaluse edastada palga ja selle arvestuspõhimõtete kohta käiv info otse süsteemist töötajale. Palgaarvestuse teeb selgemaks nii kasutajale kui töötajale lisandunud aruanne, mis tõstab esile selle, kuidas on arvestatud ning millest on mõjutatud töötaja puhkusetasu (nt töötatud kalendripäevade arv, arvestusperioodile sattunud riigipühad jm), aidates ühtlasi vältida ka valearvestusi raamatupidamises. Lisaks eelmainitule on peatselt lisandumas ka uuendusi, mis võimaldavad raamatupidamises järjepidevalt silma peal hoida kohtutäiturite kinnipidamistel, pidada tunnitöö arvestust ning  jälgida tööaja tabeleid.

  Lähiajal saabumas

  * Palgalehtede automaatse väljastamise funktsioon
  * Palgaarvestuspõhimõtteid selgitav aruanne
  * Võimalusel hoida silma peal kohtutäiturite kinnipidamisel
  * Tunnitöö arvestuse ja tööaja tabelite arvestuse pidamise võimalus

  Juba olemasolevate ja ühtlasi ka saabuvate uuenduste kohta lisainfo ja juhiste saamiseks palume pöörduda meie kliendikonsultandi poole: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  *Uuendused on saadaval alates Books 7.2 viimasest versioonist.

 • Triinu Kruustük
  Triinu Kruustük
  1.8.2016 Excellent testib uut kommunikatsioonikanalit

  Excellent alustas suve alguses uue kommunikatsioonikanali - live chat'i testimist

  Live chat on online’is toimiv tarkvaralahendus, mis võimaldab kliendi ja konsultandi vahelist reaalajas aset leidvat suhtlust, lahendamaks kliendil esinevaid probleeme ja küsimusi. Eelkõige on reaalajas nõustamine mõeldud ja suunatud lühemate ning lihtsamate, kuni 10 minuti jooksul lahendatavate probleemide lahendamiseks.

  „Veebiassistent aitab hõlpsamalt leida standardlahendusi ja suunata konkreetsele juhisele.“