Marianne Reinsoo

Raamatupidamine maksimaalselt automaatseks

Standard Books raamatupidamistarkvara abil saab raamatupidaja tegeleda sisulise tööga, sest pea kogu tülika andmesisestustöö teeb ära automaatika. Paljud tarkvara kasutama hakanud raamatupidajad tunnistavad tagantjärele, et nad ei kujuta enam kannete käsitsi tegemist ettegi.

Standard Books äritarkvara sobib igasuguse tegevusala ja suurusega ettevõttele. Tarkvaral on väga palju erinevaid võimalusi ja need õigesti seadistades saab programmi panna enda jaoks tõhusalt tööle.

Unusta käsitsitöö

Vaatame lähemalt Standard Booksi raamatupidamisbüroo mooduli võimalusi. Tarkvara üks põhimõte on, et sisestamise võib unustada – seda tööd teeb masin, mitte inimene. Näiteks tüüpkanded, mille tegemine varem võttis suure osa raamatupidaja tööajast, teeb nüüd programm. Sama lugu on kõikide igapäevaste raamatupidamislike toimingutega.

Väga mugavaks on tehtud töö erinevate valuutadega. Kui varem pidi erinevas valuutas tehinguid sisestama käsitsi, siis Standard Booksis seod konto ja tehingu ning tarkvara teeb kande ise.

Arvete saatmine on samuti maksimaalselt automatiseeritud. Kui on vaja teha suurem kogus arveid ja need välja saata, siis tegutseb programm vastava seadistuse toel ise paari klikiga ning loob ja saadab arved välja automaatselt.

Seadista programm endale sobivaks

Standard Books äritarkvara ei toimi erinevalt paljudest levinud raamatupidamisprogrammidest mitte veebipõhiselt, vaid see on installitud programm. Hästi oluline on programm oma käe järgi seadistada ning kõiki selle võimalusi kasutada. Kui oled varem kasutanud mõnd muud raamatupidamistarkvara, võib töö Standard Booksiga tunduda alguses harjumatu, kuid tegelikult on kogu tarkvara üles ehitatud hästi loogiliselt.

Kasutajad kiidavad programmi mitme akna süsteemi, mis laseb raamatupidajal töötada paralleelselt mitme erineva aruandluse ja registriga ilma, et vahepeal peaks töö katkestama. Paljud äritarkvarad sellist võimalust ei paku.

Töö automatiseerimise seisukohalt on väga olulised ka hästi toimivad liidestused. Standard Books liidestub kümnete teenusepakkujate ja asutustega sh MTA, pangad, mitmed e-arveoperaatorid,  logistika- ja kinnisvarahalduslahendused jne. Tõhusad liidestused vähendavad märkimisväärselt raamatupidaja igapäevast käsitsitööd. Näiteks pangaliidestusega saadad programmist panka tasumised ja teistpidi saad programmi pangaväljavõte, mille töötlemata kannetele on lihtne reeglid peale teha. Nii saab pangateenuse kande tegemise jätta programmi hooleks.

Säästa aega ja väldi vigu

Rutiinne ja aeganõudev käsitsitöö väheneb Standard Booksiga töötades kindlasti. See tähendab, et raamatupidajale tekib juurde aega, mille saab kulutada sisulisele tööle.

Kindlasti tekib üldises raamatupidamisprotsessis ka vähem vigu. Näiteks e-arveid saates jääb see nulli lähedale.

Aega hoiavad kokku ka mitmed programmi võimalused. Väga mõnusad on klahvikombinatsioonid – selle asemel, et hiirega mööda ekraani rännata, harjuta käe sisse lihtsad klahvikombinatsioonid ja jõua murdosa sekundiga sinna, kuhu vaja! Ajasäästu eesmärgil on tarkvaras võimalus seadistada oma isiklik töölaud ja lühiteed.

Kasulik klienditugi ja koolitused

Kliendid kiidavad väga Excellenti kasutajatuge, kust saab abi ka keerulisemate küsimuste korral. Erinevalt paljudest klienditugedest töötavad meil klientidega päris inimesed, mitte kõnerobotid. Kasutajatoelt saab alati nõu, kui tarkvaras vajab miski seadistamist. Tasub ka teada, et kui miski Standard Booksi tarkvara kasutamisel tundub väga keeruline või ebaloogiline, siis võib põhjus olla vabalt selles, et tarkvara ei ole päris õigesti seadistatud. Selle vea saab kindlasti parandada. Võtke ühendust meie kasutajatoega ja aitame teil tarkvara maksimaalselt tõhusalt enda heaks tööle panna.

Julgustame Standard Booksi kasutajaid osalema meie tasuta veebiseminaridel, kus tutvustame jooksvalt tarkvara uuendusi ja lisanduvaid võimalusi. Haara sellest koolitusvõimalusest kinni, sest muidu võib juhtuda, et sa ei teagi uusi võimalusi, mis tööd lihtsamaks muudavad.

Vaata siit, mida räägivad meie kliendid Standard Booksi raamatupidamisbüroo mooduli kasutamisest

Standard Books raamatupidamisbüroo mooduli võimalused

  • Täisautomaatne raamatupidamislahendus.
  • E-arvete saatmine ja vastuvõtmine – programm toetab kõiki e-arve operaatoreid
  • Swedbank Gateway
  • Pangaliidesed (LHV, Swed, SEB, Coop)
  • Programmis või väliste operaatorite toel PDFide digiteerimine
  • Aruandegeneraator
  • Kaustasüsteem – kõik kliendiga seotud dokumendid ühes kohas
  • Ärianalüüsi koostamine
  • Mitme akna süsteem, klahvikombinatsioonid, isiklikud dokumendimallid, töölaud ja lühiteed
  • Tõhus  ja tasemel kasutajatugi

Kui soovid rohkem kuulda, meie programmi kohta, siis ootame Sind ka Excellent Business Forumile, kus tutvustame meie lahendusi juba lähemalt!

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. apr. 2024

Hooldusteenindus, Müük ja ladu, Kasutajalood

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock Baltic OÜ jaoks katab Standard… Loe edasi

Kuidas Viimsi Vesi koostab arveid ühe päevaga?

18. apr. 2024

Vesi,Soojus,Gaas, Kasutajalood

Viimsi Vesi sai Excellenti abiga endale hästi… Loe edasi

APRILLI NIPINURK – kliendiklassifikaatorid, varjatud rida müügiarvele, automaatlausendite ja arvutusvalemite seadistamine jpm

17. apr. 2024

Nipinurk

APRILLI NIPID Mis on kliendiklassifikaator ja kuidas klassifikaatoreid… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.