Arvestusala Edendaja 2020 on Livia Laas Eesti Töötukassast!

30. oktoobril toimus Kaja Kultuurikeskuses raamatupidajate päev, mille raames anti traditsiooniliselt üle ka tänavune Arvestusala Edendaja tiitel. Sel aastal sai tiitli Eesti Töötukassa tööandjate teenuste osakonna teenusejuht.

Sel aastal on rebimine Arvestusala Edendaja tiitlile üsna tihe. Raamatupidaja.ee ärijuhi Marianne Lõhmuse sõnul käis esikohale rebimine veel viimastel hetkedel. Kokku avaldas oma arvamust üle 800 valdkonna inimese, kellest 30% valisid oma lemmikuks just Livia. Esimeste lemmikute vahe oli minimaalne, seega jäi Maksu- ja Tolliameti avalike teenuste valdkonna juht Sander tiitlist ilma napilt vähem kui 16 häälega.

Töötukassa ja nende teenused on olnud sel aastal tugevalt fookuses ning mitmel rindel toimetav Livia on säravate silmadega, heasüdamlik ja silmapaistev isiksus. Livia ise kommenteerib, et ilma töötukassa meeskonnata poleks see kindlasti õnnestunud. Soovime veelkord õnne Arvestusala Edendajale*!

Tunnustust väärivad siiski kõik valdkonna kandidaadid, kellega saad tutvuda SIIN!

Vaata ka raamatupidajate päeva fotogaleriid SIIN!

*Läbi aasta vahendab raamatupidaja.ee ja Excellent arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. Koostöös hääletajatega valime ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

 

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.