Excellent toetas heategevusfondi Minu Unistuste Päev 1227 euroga

6Möödunud detsembris jätsime kõrvale jõulukingitused ja otsustasime teha ühise kingituse hoopis neile, kes sellest jõulude ajal kõige rohkem rõõmu tunnevad. Nimelt otsustasime annetada raha lastele ning toetuse saajaks valisime üheskoos heategevusfondi Minu Unistuste Päev.

Ettevõtmisesse soovisime kaasata ka kõiki meie kliente ja koostööpartnereid. Selleks panime meie veebilehele üles interaktiivse bänneri, kus kõigil lehe külastajatel oli võimalik valida enda lemmik jõulutegelane jõuluvana, päkapiku ja Snegurotška seast. Iga tehtud valiku ja antud hääle eest otsustasime Excellenti poolt annetada 1 euro heategevusfondile Minu Unistuste Päev.

Tegevjuhi Lenno Oja sõnul osutus jõulutegelaste vahel valimine meeldivalt populaarseks ja lemmikuks jõulukangelaseks valiti kõigi hääletajate poolt Snegurotška. “Kokku kogusime Minu Unistuste Päevale 10 päevaga 1227 eurot. Loodame, et see toob nii mõnegi raskelt haige lapse ellu ühe erilise ja rõõmsa päeva juurde,” rääkis ta.

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi oli äärmiselt tänulik, et Excellent otsustas oma heateo just Minu Unistuste Päevaga siduda, toetades seeläbi raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste ellu viimist. “Eestis on sadu lapsi, kes peavad raske haiguse tõttu sageli haiglas viibima ja tegema läbi kurnavaid ravikuure. Minu Unistuste Päeva eesmärgiks on pakkuda neile ja nende lähedastele emotsionaalset tuge, killukest päikest, rõõmu ja positiivseid elamusi. Ei ole midagi paremat, kui näha nende säravaid silmi ja kuulda siirast naeru. Igaüks väärib unistuste päeva, sest unistus teeb imet,” lisas ta.

Kogu Excellenti meeskond tänab kõiki kaasalööjaid, tänu kellele ühine jõulukingitus lastele ja fondile tehtud sai. Lisaks soovime tänada head koostööpartnerit Vatson OÜ-d, kes aitas ideed teostada, luues meie veebilehele interaktiivse lahenduse.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.