Maret Luts

Excellenti miljon sammu Yumuuviga!

Excellent Business Solutions meeskonnas on pea alati olnud inimesi, kes võtavad osa erinevatest maratonidest, rattasõitudest kui ka muust rahvaspordist, seda loomulikult nii individuaalsel tasemel kui väiksemate gruppidena. Ühel ühislõunal tekkis meil hoopis idee liikuda seekord terve meeskonnaga koos ja ühise eesmärgi nimel. Väljakutseks  sai “Excellenti miljon sammu”.

Sellest ajendatult käivitas meie kollektiiv enda kondimootorid ning terviseteadlikkust tõstes jõudis 3 kuu jooksul enamus meie meeskonnast soovitud eesmärgini. Lisaks kulutasime kokku üle 10 000 Big Mac burgeri jagu kaloreid.

Aktiivsuse ja sammude lugemine toimus YuMuuv rakenduse keskkonnas. Tiimikoosolekute loomulikuks osaks sai üksteise aktiivsuse analüüsimine ja vajadusel kaaskolleegide julgustamine. Mida aeg edasi seda enam valisid inimesed lifti asemel trepid, auto asemel jalutuskäigu ja lõunasöögi väljaspool kontorit – liikumine võitis alati. Huvitav oli veel asjaolu, et pärast nädalavahetust oli alati edetabel muutuses. Just nädalavahetustel planeerisid kolleegid endale pikemaid jalutuskäike looduses. Vähe tähtis ei ole ka see, et ka nädala sees motiveeris see meid liikuma ning igapäevaselt 10 000 sammu ikkagi täis teha.

Kogesime, et ühistegevused läbi liikumise ja tervise turgutamise vajavad pidevat tähelepanu. Lisaboonusena toob see ka meeskonna kokku. YuMuuv ongi hea platvorm, mis võimaldab ettevõtetel korraldada erinevaid aktiivsusväljakutseid, jälgida oma tervist ning panna kolleegid liikuma, seejuures omavahelist sidet tugevdades.

Siinkohal julgustame ka meie koostööpartnereid ja kliente turgutama enda töötajate tervist ja füüsilist heaolu vastu karget perioodi, et tõsta produktiivsust ning vähendada haiguspäevi. Meie kogemus rahuldus väga hästi YuMuuvi keskkonnas, mis pakub erinevaid aktiivsusväljakutseid ja on kodumaine ning lihtne kasutada.

PS! Tehke oma oma kollektiiviga ühine väljakutse. Excellenti koostööpartneritele kehtib -15% soodustus litsentsitasust. Tutvuge lähemalt Yumuuvi keskkonnaga SIIT

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebr. 2024

Uudised, Hooldusteenindus

Standard Books äritarkvara hooldusteenindusemooduli abil hoiab seadmete hooldusega… Loe edasi

Soovitusindeksi tulemus – meil väga hea klienditeenindus!

16. veebr. 2024

Uudised, Kasutajalood, Soovitusindeks

Soovitusindeksi kokkuvõte Kliendid hindavad meid kõrgelt ja seda näitab… Loe edasi

VEEBRUARI NIPINURK – müügiaruanded; e-arvete kasutajate nimekiri; EL klientide müügistatistika jpm

07. veebr. 2024

Nipinurk

VEEBRUARI NIPID Millises aruandes oleks näha eraisikutele ja… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.