Kinnisvaramoodul jagab elu- ja äripindade kulud hetkega arveteks

Tutvu käesolevas loos kasutatud moodulitega

Iga hoone haldamise ja omamisega tekivad erinevad kulud, nagu näiteks prügiveo-, kütte-, haldus- ja hooldus-, elektrienergia- ja veekulud. Enamasti jagatakse need pinna, inimeste arvu, ühikute, näitude või normkulu alusel erinevate maksjate vahel, milleks kasutatakse sageli veel Excelit või lihtsalt paberit-pliiatsit. Mõlemad on arvete väljastamiseks küll toimivad lahendused, mis aga osutuvad sageli keskmisest ajamahukamaks ning kust on ka sisse sattunud vigade märkamine keerukam. Seda eriti, kui elanikke või üürnikke on kinnistul palju.

Kulude jagamiseks ja paremaks haldamiseks rentnike vahel on Excellent Business Solutionsil olemas oluliselt lihtsam, läbipaistvam ja aega säästvam lahendus, mis on sobilik nii ühistule kui ka erinevate rendipindadega seotud ettevõtetele. Täpsemalt tutvustab kinnisvaramoodulit Excellenti vanemkonsultant Kristel Tohver.

Excellenti pilvepõhise Booksi äritarkvaras on kinnisvaraomanike ja ühistute jaoks loodud eraldi kinnisvaramoodul just kommunaal- ja üüriarvete automaatseks jagamiseks. Mooduli kasutamisel tuleb selle esmakordsel seadistamisel määrata ära kõik vajalikud parameetrid, mida tarkvara kasutajalt küsib – pinna suurus, selle jagunemine erinevateks ruumideks, elanike/üürnike arv ja erinevad kululiigid. Sealt edasi tegutseb tarkvara juba iseseisvalt, arvutades välja kulu igale elanikule, jättes kasutajale vaid andmete sisestamise vaeva. Kui igakuistele arvetele peaks näiteks talvekuudel lisanduma arve lume­lükkamise eest, jaguneb see sarnaselt teistele kuludele samuti automaatselt kõigi maksjate vahel.

Selline programm vähendab oluliselt kinnisvaraomanike ja ühistu juhatuse igakuist töömahtu, sest lisaks auto­maatsele arvutusmehhanismile on automaatselt koostatud arved juba äritarkvaras, mis omakorda e-arved vajadusel otse kliendi internetipanka saadab. Lisaks võimaldab see ühistu juhatusel või kinnisvaraomanikul saada ühe nupuvajutusega detailne ülevaade kulude jagunemisest ja hetkeseisudest.

Booksi kinnisvaramooduli efektiivsus on seda suurem, mida rohkem on erinevaid kululiike, kortereid või üüripindu, kuid hoiab aega kokku ka väiksemate tegevusmahtude puhul. Miks kulutada aega igal kuul 10 erineva pinnaga rentniku vahel 10 erineva arve jagamiseks, kui saab kasutada usaldusväärset ja kiiret automaatsüsteemi ning oma elu tunduvalt lihtsamaks ja veavabaks teha?

Välistab lunavararünnakud

Viimastel aastatel on Excellent pööranud oma põhitähelepanu tarkvara standardlahenduste funktsionaalsusele ja kasutajamugavusele, et pakkuda oma klientidele paremat ja lihtsamat kasutajakogemust. Iga programm on tõeliselt hea vaid siis, kui inimesed tahavad seda kasutada ning see tööd lihtsustab ja muudab seda tõhusamaks nii aja kui ka muu ressursi poolest. Lisaks standardlahendustele loob Excellent enda äritarkvara kasutajatele ka vastavalt vajadustele kohandatud tarkvaralahendusi. Nii saab kasutaja koostöös Excellentiga luua täpselt enda vajadustele vastava tarkvaralahenduse, mis võtab arvesse tema äri­spetsiifikat ja tegevusvaldkonda. Tänane nutiajastu ja mõned ekstreemsed näited viirustest ja häkkeritest on teinud inimesed majandustarkvarade suhtes tavapärasest ettevaatlikemaks.

Kuna pilvepõhine Books töötab kõigis tuntud operatsioonisüsteemides, sh Linux ja Mac, ning ei kasuta ka andmebaasi jaoks kõrvalisi tarkvarasid, välistab see Excellenti klientide jaoks lunavararünnakud. Isegi siis, kui arvutiga midagi juhtub, säilivad tarkvaras olevad andmed ettevõtte andmebaasimootoris ning on kohe kasutusvalmis, kui kasutaja mõnest teisest arvutist sisse logib. Seega on Excellenti kliendid enamiku viiruste vastu kaitstud paremini kui teiste tarkvarade kasutajad.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.