Maret Luts

Meloodilise jõuluhääletusega aitasime taas ellu viia laste unistusi!

Juba neljandat aastat järjest kogusime koostöös klientide ja partneritega kodulehe bänneril klikke, et toetada heategevusfondi Minu Unistuste Päev. Iga hääle eest lisasime meie ühe euro ning kokku kogunes sel aastal toetussummaks 1568 eurot! Sellel aastal oli jõulubänneri valikus armastatumad jõululaulud – „Püha öö“, „Talve võlumaa“ ja  „Taas sajab valget lund“ ning enim hääli kogus „Talve võlumaa“.


Minu Unistuste Päev täidab raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi korraldades aastas üle saja unistuste sündmuse. Neist sündmustest pool on personaalsed unistuste päevad ja teise poole moodustavad grupiüritused haiglates ja väljaspool haiglat. Excellenti toetussumma aitab korraldada mitu sellist üritust ning pakkuda lastele ja nende lähedastele emotsionaalset tuge, positiivseid elamusi, rõõmu ning hingejõudu. Kõik see aitab raskel haigusteekonnal vastu pidada.

Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht Ave Pilt räägib tänutundega: „Meil on siiralt hea meel, et Excellenti ja usinate hääletajate abiga saame rõõmustada tõsiselt haigeid lapsi ning nende vanemaid. Südames on soe tunne kogeda, et järjest suurem hulk ettevõtteid ja inimesi väärtustab teiste aitamist. Paljud organisatsioonid, nagu Excellent, teevad seda juba mitmendat aastat järjest. See on Minu Unistuste Päeva lastele ja peredele oluline sõnum, et väga paljud inimesed hoolivad ning tegutsevad selle nimel, et nende teekonda veidikenegi kergendada. Meie usume, et unistused teevad tõepoolest imet!“

Meie Excellentis usume samuti, et rasketes olukordades ning elus aitab edasi eelkõige positiivsus ning rõõmsameelsus. Kui ümber on inimesed, kes on üksteisele toeks, valmistavad meelehead ning kiirgavad positiivset energiat, siis mured ei tundu nii suured. Läbi ühistegevuste kasvab ka meeskonna -ja ühtekuuluvustunne. Seega parim kink ja edasiviiv jõud on hea emotsioon ning seda soovime pakkuda ka rasketes olukordades lastele”

Aitäh kõigile, kes jõululaulu valimises kaasa lõid ning oma panuse heategevusse andsid!

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. apr. 2024

Kasutajalood, Hooldusteenindus, Müük ja ladu

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock Baltic OÜ jaoks katab Standard… Loe edasi

Kuidas Viimsi Vesi koostab arveid ühe päevaga?

18. apr. 2024

Kasutajalood, Vesi,Soojus,Gaas

Viimsi Vesi sai Excellenti abiga endale hästi… Loe edasi

APRILLI NIPINURK – kliendiklassifikaatorid, varjatud rida müügiarvele, automaatlausendite ja arvutusvalemite seadistamine jpm

17. apr. 2024

Nipinurk

APRILLI NIPID Mis on kliendiklassifikaator ja kuidas klassifikaatoreid… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.