Heiki Maasik

Mitu ettevõtet – üks äritarkvara – on see võimalik?

Kvaliteetne ja kasutajasõbralik majandustarkvara on eduka ja korrektse ettevõtluse alus. Kui on aga tegemist mitme erineva ettevõttega, mille finantsasju tuleb korras hoida, siis kas sel juhul on nende haldamiseks võimalik ühte äritarkvara kasutada? 

Excellent Business Solutions Eesti müügijuht Heiki Maasik kinnitab Standard Booksi näitel, et nii see ka on – üks tarkvara katab ära mitmete erinevate ettevõtete vajadused. 

Standard Booksi põhipakett pakub kaht samaaegset kasutajat lubavat keskkonda ning vajadusel saab kasutajaid juurde soetada. Sinna paketti on võimalik lisada kuni kahesaja ettevõtte andmed, mille tegevusvaldkonnad võivad olla mis tahes.

Tarkvara eripära vastavus ettevõtte vajadustele

Standard Booksi eripärana toob Maasik välja selle, et tarkvaras on olemas ligi kakskümmend moodulit, mida vastavalt just oma ettevõtte vajadustele kasutada. Kusjuures andmemahud on piiramatud ning selle eest lisatasu ei küsita. Standard Booksi kasutajateks on raamatupidajad, finantsjuhid, hooldusjuhid, müügi- ja laohaldusega tegelevad inimesed ning teised, kes on ühel või teisel moel ettevõtte tegevusega seotud. Populaarseimate moodulite hulgas lisaks raamatupidamisele on müügihaldus, kliendihaldus koos müügitoruga, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus ja erinevad liidestused, mis aitavad omada ettevõtte tegevusest paremat ülevaadet.

Mitme ettevõtte omanikuna on äärmiselt mugav, kui ülevaade kogu ettevõtte finantsasjadest on paari klikiga olemas. Igasugune erinevates programmides ja andmebaasides kolamine ja vajaliku info kokku korjamine jääb ära. Maasik selgitab, et programmis on ettevõtetele võimalik seada ühiseid jagatud registreid ja dubleerida süsteemi seadistusi (näiteks dokumendi disaine) ning aruandeid. Väga lihtne on luua ettevõtetete üleseid finants-, müügi- ja ostuaruandeid ning rakendada konsolideerimisfunktsioone.

Mugav ja praktiline mitmele kasutajale

Maasiku sõnul on Standard Books mitmele kasutajale loodud ja toob selle kinnituseks ridamisi näited tarkvara headest omadustest. Lisaks sellele, et süsteemi sisenenult saab iga kasutaja jooksvalt opereerida kõigi firmade andmetega ja aruannetega, saavad mitu kasutajat kerge vaevaga kätte ülevaate töövoost või hallata dokumente. Dokumentidelt on võimalik meeldetuletusi ja kalendri sissekandeid luua ja mugavalt kogu infot kasutajate vahel jagada.

Kokkuvõtteks kinnitab Maasik, et Standard Books on äärmiselt praktiline ja käepärane, olgu firmasid ja kasutajaid üks või mitu. Iga kasutaja saab luua oma soovidest lähtuva keskkonna, kasutades vaid talle vajalikke funktsioone ning varjata kõik ebaoluline.

Standard Booksi versiooniuuendus, kevad 2024

22. apr. 2024

Versiooniuuendused

Standard Booksil on valminud uus versioon ning alustame järk-järgult klientide üle… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. apr. 2024

Kasutajalood, Hooldusteenindus, Müük ja ladu

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock Baltic OÜ jaoks katab Standard… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik

18. apr. 2024

Kasutajalood, Raamatupidamine

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks on Standard Books oma mitmekesiste… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.