Allan Mäe

Kiirenda maksete laekumist: lisa arvele makselink!

Kiirenda maksete laekumist: lisa arvele makselink!

Standard Booksi äritarkvara on liidestatud EveryPay-ga, millega saab arvele lisada LinkPay makselingi ja nõnda kiirendada digimakseid. Kasutajad saavad pakkuda nüüd enda klientidele lihtsat viisi arvete tasumiseks ning saavad kiire ülevaate arvete laekumise kohta.

Mis on LinkPay makselink?

LinkPay on toode, millega saad online makseid vastu võtta. LinkPay võimaldab luua makselinki EveryPay süsteemis eeltäidetud väljadega. Sinu kirjeldada on EveryPay portaalis soovitud makseandmed ja süsteem loob etteantud andmete põhjal lingi, mida saad oma klientidele lihtsalt jagada. Klient saab etteantud lingil valida endale meelepärase makseviisi ja sooritada turvalise makse. 

Mis teeb teenuse mugavaks?

E-kirjale lisatud makselink kiirendab toodete või teenuste eest maksmist, kuna klient ei pea internetipanka sisenema ja seal käsitsi makse andmeid sisestama. Selle asemel ootab teda ees eeltäidetud andmetega makseleht, ta valib endale sobiliku makseviisi ja tasub arve paari klikiga. Maksmine on sama lihtne nagu e-poes ja arved saavad kiiremini tasutud.

Mis kasu on Standard Booksi kliendile?

EveryPay ja Standard Booksi vaheline liidestus võimaldab kasutada Linkpay funktsionaalsust müügiarvete saatmisel klientidele otse programmist e-maili teel. Koostades müügiarvest e-kiri, genereeritakse saadetavale e-kirjale nupuke, millele vajutades saab arve kohe tasuda.

Kui lõppkasutaja klõpsab LinkPay lingile, suunatakse ta EveryPay poolt hallatud turvalisele makselehele. Makselehe kujundamiseks on võimalik lisada lehele oma logo või muid disainielemente, mis teeb makselehe kliendi jaoks äratuntavaks. LinkPay töötab igas seadmes, seega saab Standard Booksist väljasaadetud arveid maksta ka nutiseadmetega.

Kuidas aktiveerida?

Selleks, et Linkpay funktsionaalsust kasutada, tuleb teha järgnevad sammud:

  • Luua EveryPay keskkonnas Linkpay link
  • Aktiveerida teenus Standard Booksis
  • Seadistada arve e-mailile lisatav tekst

Kuidas müügiarve välja saata?

Kui oled kõik eelneva korrektselt seadistanud, siis ongi EveryPay Linkpay liidestus kasutamiseks valmis. Müügiarvele makselingi lisamine on lihtne:

1) koosta müügiarve;
2) kinnita müügiarve;
3) vali Müügiarve kaardil Koosta > E-mail;
4) avaneb e-kirja aken koos lisandunud nupuga „Maksa arve“;
5) saada müügiarve ära.

Vaata videot või loe täpsemalt juhendit ning muuda oma müügiarvete maksmine kliendi jaoks Linkpay funktsionaalsuse abil kiiremaks ja lihtsamaks!

Kasutaja kiidab – KOVEK AS, Imbi Paul, pearaamatupidaja

Excellenti kodulehel olevas on makselingi kasutusse võtmise kohta kõik vajalik olemas ja nende juhendite järgi toimides saadki edaspidi klientidele saata makselingiga arveid.

Näeme, et meie kliendid on selle lahenduse väga hästi vastu võtnud. Üllatavalt palju arveid laekub kohe pärast arve e-kirjaga välja saatmist isegi hoolimata sellest, et nende maksetähtaeg on 21 päeva. Meie raamatupidamisel on seetõttu palju vähem lisatööd, mida varem tuli teha seoses tasumata unustatud arvete meelde tuletamisega.

Samuti on pluss see, et lingiga makstud arved laekuvad alati täpselt arvel oleva summana, samas kui tavamaksete puhul juhtub üsna sageli, et makstakse euro täpsusega ja sendid jäävad müügireskontrosse üles. Seni ei ole tulnud klientidelt ka ühtki signaali, et makselink ei toimiks või oleks kuidagi kahtlane. Seega asi toimib suurepäraselt ja meie kasutame seda võimalust igapäevaselt!

 

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Raamatupidamine, Standard Books

Standard Booksi äritarkvaras on ligi 30 erinevat võimalust, mis toetavad… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Uudised

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest rääkis Excellent Business Forumil majandusanalüütik… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Kasutajalood, Hooldusteenindus, Müük ja ladu

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock Baltic OÜ jaoks katab… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Müük ja ladu

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete jaoks ülioluline omada tõhusat süsteemi… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.