Pilveteenus tagab kasutajamugavuse

HansaWorldi esindaja Elvis Kvalbergs tutvustas jaanuaris toimunud Excellenti ja HansaWorldi ühisseminaril äritarkvara turu trende ja pilveteenusel põhineva uuendusliku tarkvaratoote Standard ERP eeliseid.

Kvalbergsi sõnul saavad tuleviku tarkvaralahendused olema vaid pilveteenusel põhinevad. Uuenduslik tehnoloogia võimaldab tarkvaraversioone automaatselt ja muretult uuendada ning olla kindel, et ettevõtte andmed on kaitstud ja mitmekordselt varundatud. Juhul, kui kliendil on vaja teha programmis mõni muudatus, siis saame tänu pilveteenusele selle ilma kohale minemata kiiresti ära lahendada.

„Uuenduslikul pilvetehnoloogial põhinev Standard ERP on kasutajasõbralik ja kohandatav erinevatele tööstusharudele.“

2015. aasta suvel turule toodud tarkvaralahendus Standard ERP põhinebki uusimal pilvetehnoloogial, mis lihtsustab äriprotsesside juhtimist ja võimaldab tarkvara ettevõtte vajadustega praegusest paindlikumalt kohandada. Suurettevõtetele suunatud lahendus on kasutajasõbralikum kui Enterprise by HansaWorld ja kohandatav erinevatele tööstusharudele. Toode pälvis ka möödunud aasta sügisel rahvusvahelisel konkursil pronks-Stevie® äriauhinna kategoorias “Aasta parim uus toode või teenus”. Loe rohkem siit.

Kvalbergs tuletab ka meelde, et HansaWorld lõpetab Enterprise by HansaWorld litsentsi ja tehnilise toe 1. augustil 2016, asendades senise tarkvara uuendusliku tootelahendusega Stardard ERP. Vastavalt turul toimuvatele muutustele ja arengutele muudab HansaWorld ka äritarkvaralahenduste hinnakujunduse kuupõhiseks ja kliendiprofiilist lähtuvaks. Kvalbergsi sõnul on teatav hinnatõus tingitud turul toimuvatest arengutest ning ta kinnitas, et toote uues hinnas kajastuvad varasemast laialdasemad ja kasutajasõbralikumad võimalused.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.