Lenno Oja

Tule infoturbekonverentsile Security Summit

Juba 4.aprillil toimuv Nordic-Baltic Security Summit annab ülevaate tänastest infoturbe väljakutsetest ja annab praktilised tööriistad nendega toimetulekuks. Summitil esineb üle 20 esineja ning tutvuda saab pea 20 infoturbeettevõtte uudistega.

Toome teieni mõned olulisemad teemad ja esinejad: Cambridge’i Ülikoolis julgeolekutehniliste riskide uurimisele spetsialiseerunud Éireann Leverett räägib riskide realiseerumise kvantifitseerimisest ja tõenäosusest ning riskiennetusest. Andmete krüpteerimise ja võrkude turvalisuse ekspert Per Söderqvist Sophosest jagab näpunäiteid, kuidas kaitsta end üha kavalamalt suunatud ja pidevalt kasvavate küberrünnakute eest. Johan Rosén on Swedbanki operatsioonide riskijuht, kellel on üle 15 aasta riskijuhtimise kogemust finantssektoris Põhjamaades, Baltikumis, Venemaal ja Ukrainas. Summitil räägib Rosen, milliseid uusi ja üha keerukamaid turvariske toob kaasa digitaliseerimine. Londonis asuva Imperial College’i ekspert doktor Catherine Mulligan on innovatsiooni- ja ettevõtlusgrupi teadur, kellel on lisaks teoreetilisele uurimistööle ka suur kogemus oma teadustöö rakendamisel reaalsetesse lahendustesse. Mulligan lahkab oma ettekandes plokiahela kasutamise erinevaid tahke ja küsib, kas see on tõesti nii turvaline lahendus nagu räägitakse või lihtsalt ülespuhutud haip. USA endine mereväeohvitser ja praegune Pipedrive’i infoturbejuht Jesse Wojtkowiak tutvustab küberkultuuri nii head kui ka halvemat poolt ja Coop Eesti IT-juht Kaspar Hioväin räägib turvariskidest kui väga reaalsest kulust ettevõttele. Euroopa üks tuntuim inimhäkkimise ekspert ja sotsiaalinsener Jenny Radcliffe räägib sotsiaalinseneride metoodikast ja motivatsioonist ning kuidas inimpsüühikaga manipuleerides tehnoloogiat rünnatakse. McAfee peainsener Mo Cashman soovitab muuta nii küberjulgeoleku strateegiat kui ka ettevõtte arhitektuuri ja kultuuri, et tagada turvaline digitaliseerimine ja organisatsiooni jätkusuutlikkus.

Summiti moderaator Eric Niiler on USA tehnoloogia- ja teadusajakirjanik, kes kirjutab kaastöid väljaannetele Medium, National Geographic, The History Channel, Washington Post, WIRED, Seeker ja mitmetele teistele.

 

Konverentsi programmiga saab tutvuda SIIN.

 

Excellenti väärtustatud kliendina pakume teile osalemisvõimalust kolmandiku võrra soodsama hinnaga (273 EUR + KM) ja soodustuse saamiseks palun kasutage registreerimisel sooduskoodi excellent.

Excellent Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. jaan. 2026

Äritarkvara, Raamatupidamine

Excellent Booksi äritarkvaras on ligi 30 erinevat võimalust, mis toetavad… Loe edasi

Excellent Books versiooniuuenduse veebiseminar

27. jaan. 2026

Versiooniuuendused

Excellent Booksil on valminud uus versioon ja sisuliselt kõik kasutajad… Loe edasi

2026 NIPINURK

23. jaan. 2026

Nipinurk

Jaanuari nipinurk  Kuidas saata tarnijatele saldoteatisi? Tarnija saldoteatise… Loe edasi

Mugav ja ajasäästlik viis laenude haldamiseks!

15. jaan. 2026

Raamatupidamine, Uudised

Moodul “Laenud” on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad hallata laene ilma… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi Excellent Books demo tasuta!

Tutvu Excellent Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi Excellent Books demo tasuta!

Tutvu Excellent Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.