Arvestusala Edendaja 2022 on Märt Murd!

Raamatupidaja.ee tähistas 11. novembril rahvusvahelist raamatupidajate päeva konverentsiga teemal “Teadmiste tasakaal”. Praktilistele ja põnevatele ettekannetele lisaks söödi ühiselt torti ning traditsiooniliselt tunnustasiti ka tänavust Arvestusala Edendajat 2022.

Läbi aasta vahendab raamatupidaja.ee arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. Koostöös raamatupidaja.ee eestvedajatega ja hääletajatega valisime Raamatupidamise Praktiku ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

Rebimine Arvestusala Edendaja tiitlile oli tavapäraselt üsna tihe. Avalik hääletus kestis kaks nädalat ning see päädis uudisega, et sel aastal pälvis Arvestusala Edendaja 2022 tiitli Märt Murd. Raamatupidaja.ee ärijuhi Mare Timiani sõnul andis oma hääle üle 500 inimese, kellest pea 34% valisid oma lemmikuks just Märdi.

Palju õnne Märt!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Allikas raamatupidaja.ee

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.