Arvestusala Edendaja 2023 on Riina Käi!

Raamatupidaja.ee ja Excellent tähistasid 10. novembril rahvusvahelist raamatupidajate päeva särtsaka energiapäevaga „Mängleva kergusega uute teadmisteni“. Praktilistele ja põnevatele ettekannetele lisaks saime võimsa annuse loovat energiat, sõime torti ning traditsiooniliselt andsime välja tiitli Arvestusala Edendaja 2023.

Läbi aasta vahendame koos raamatupidaja.ee-ga arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. Koostöös valisime ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

Rebimine Arvestusala Edendaja 2023 tiitlile oli äärmiselt tasavägine – raamatupidaja.ee ärijuhi Mare Timiani sõnul jäi I ja II ning III ja IV koha vahele vaid mõni hääl.

III koha sai Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse valdkonna lektor Monika Nikitina-Kalamäe ja II koha saavutas konkursil Finora Banki finantsjuht Kristi Hõrrak. Õnnitleme finaliste!

Avalik hääletus päädis uudisega, et sel aastal on Arvestusala Edendaja 2023 tiitli saaja AS Elering juhatuse liige ja finantsjuht Riina Käi.

Soovime õnne Arvestusala Edendajale 2023!

Vaata kogu galeriid SIIT

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.