Maret Luts

Baaspaketiga väikeautot ei ole mõtet täisvarustuses sõiduautoga võrrelda

Oleme Excellenti meeskonnaga äärmiselt meelitatud, et konkurendid pööravad meie tarkvarale suurejooneliselt tähelepanu. Kasutada oma reklaamis võrdlust Standard Booksiga on klassikaline turundusvõte.
Samas oleme seisukohal, et võrrelda tuleks asju, mis asuvad samas kaalukategoorias. Ükski autoajakiri ei võrdle omavahel täisvarustusega keskklassi universaali ning baasvarustusega väikeautot. Samuti ei saa me nõustuda väidetega, mis eksitavad tarbijaid. Siinkohal toome välja mõned punktid, mis meie toodet tegelikult kirjeldavad.

Äritarkvara kasutamine säästab aega. Kõikide äritarkvarade eesmärk peakski olema lihtsustada kasutajate tööd ning seeläbi aega säästa. Standard Booksis on ühes programmis ligi 30 moodulit, et ettevõtte info oleks kogu meeskonna jaoks ühes kohas. See hoiab kõigi kasutajate aega kokku. Ühes programmis saavad tööd teha erinevad osakonnad, kasutades just seda moodulit, mis tema osakonna jaoks vajalik on. Olgu selleks müük, finants, ladu, hooldusteenindus vms. Erinevad klahvikombinatsioonid, aruannetelt alamdokumentideni avatav funktsionaalsus (drilldown) ja mitme akna süsteem – eelised, mida brauserid ei võimalda, kõik see teeb Standard Booksi kasutamise mugavaks. Erinevad e-teenused ja programmi funktsionaalsused on välja töötatud just selleks, et kasutajal oleks võimalikult lihtne.

Nutikad automaatsed liidestused. Standard Books võimaldab kõikide pankadega failiga andmevahetust. Programmi uusimas versioonis on olemas täisautomaatne otseühendus Swedbankiga ning teiste pankadega on sarnane liidestus peagi saadaval. Standard Booksi pangaliidest saab õpetada toimima just nii, nagu Teil vaja on. Laekumiste, tasumiste ja finantskannete koostamisel on võimalik automaatselt lisada vajalikud objektid ning viia käsitöö vajadus miinimumini, tegemata seejuures järeleandmisi finantsanalüütikas.
Lisaks raamatupidajate vajadustele on Standard Booksis mitmeid TASUTA liidestusi, mis aitavad mugavamalt korraldada ettevõtte põhitegevusi. Näiteks:
– Telema liidestus kaupadega seotud dokumentide elektrooniliseks haldamiseks
– Scoro liidestus ettevõtetele, kes kasutavad projektihalduseks Scoro keskkonda
– Smaily liidestus ettevõtetele, kes kasutavad Smaily veebiturunduskeskkonda
– Hausingu liidestus ettevõtetele, kel on tegemist kinnisvaraga.
– Swedbank Gateway liidestus – pangaväljavõtte automaatne import, tasumiste automaatne panka saatmine.
jpm.

Kuni 200 ettevõtet tasuta. Standard Booksi põhipaketti saab vaikimisi lisada tasuta kuni 200 ettevõtet. Kõikidel kasutajatel on võimalik ettevõtteid ise juurde lisada. Kui ettevõtted kuuluvad ühte gruppi, on muidu tülikas konsolideerimine mugav ja lihtne nagu ka konsolideeritud aruannete vaatamine reaalajas.

Kvaliteetne kasutajatugi ja juhendite pakett. Excellent võttis juba alates 2015. aastast kasutusele maailmas tuntud Soovitusindeksi metoodikal põhineva tagasiside küsitluse. Tänaseks on meie jälgedes käinud ka meie konkurendid. Klientide tagasiside põhjal tehtud muudatused on aastate jooksul meie teeninduskogemuse Soovitusindeksi viinud juba üle 60. Seda näitab reaalajas jälgitav graafik flex.bi keskkonnas, mis on meie firma üks põhilisi tööriistu teeninduskvaliteedi tagamiseks. Lisaks leiavad kliendid Excellenti kodulehe kasutajatoest üle 1300 artikli ning juhendi, mis aitavad neid ka väljaspool tööaega. Korraldame igakuiselt tasuta koolitusi ja videoseminare.

Kliendi arvutis asub ainult mugav kasutajaliides, mis installeerub loetud sekunditega peale kliendile saadetud lingile klikkimist. Kõik klientide serverid asuvad meie pilves, mis on Eesti suurim omataoline. See on parimate vahenditega ehitatud pilv, mida kaitstakse parimate infoturbevahenditega ning maailma tipptasemel pädevusega meeskonna poolt. Pilv on 24/7/365 seire all ning nii virtuaalselt kui füüsiliselt mitmekordselt peegeldatud ja arhiveeritud. Seetõttu on meie klientide tarkvaras tehtavad toimingud oluliselt kiiremad ning nende andmed on hoitud paremini kui mistahes teisel kohalikul teenusepakkujal. Mitme akna süsteem annab kasutajale tunduvalt paremad võimalused tarkvara erinevates akendes tööd teha. Sel viisil veebibrauseris tegutseda ei saa.

Vabadus valida e-arvete operaatorit. Meie ei otsusta kliendi eest ära, milline e-arve teenusepakkuja valida. Standard Booksi kaudu liiguvad e-arved sõltumata sellest, kas teenust pakub Envoice, Omniva, Fitek või Telema. Valik tehakse kliendipoolt vastavalt ettevõtte vajadustele.

Standard Booksi hind on sisuga kooskõlas. Eriti just hinna puhul tuleb esile asjaolu, et võrdlema peab võrreldavaid kategooriaid. Baasvarustusega väikeauto hinda ei ole mõtet võrrelda täisvarustuses sõiduauto hinnaga. Nii ei saa kõrvutada Merit Aktiva Pro paketi hinda Standard Booksi põhipaketiga.
Standard Booksi Light kuupakett maksab 29 eurot kuus ning täpselt sama palju maksab näiteks ka Meriti kodulehe andmetel ka Merit Aktiva Pro ühes kuus.

Standard Booksi põhipakett maksab 99 eurot kuus. Selle eest saab klient kuni 200 ettevõtet, 2 samaaegset kasutajat, lai valik erinevaid mooduleid, versiooniuuendused, kasutajatoe ning pilveteenuse.
Hinna sees on:

  • Kõik programmi uuendused. Standard Booksi versiooniuuendused on klientidele automaatsed ja tasuta. Me teeme programmi aastas tuhandeid uuendusi ja parandusi.
  • Erinevad liidesed vastavalt ettevõtte eripäradele.
  • Piiramatu arv firmasid. Kuni 200 ettevõtet on paketi sees ning ettevõtteid on võimalik juurde lisada. See on eriti kasulik näiteks raamatupidamisbüroodele.
  • Tasuta kasutajatugi. Sellele lisandub kodulehel asuv suuremahuline artiklite ja juhiste kogumik, koos pdf-failide ja videojuhenditega.
  • Lai valik erinevaid mooduleid, mis toetavad ettevõtete igapäevast äritegevust sh finants, konsolideerimine, kulutused, lepingud, müügihaldus, põhivara ja mitmed teised vahendid toetamaks ettevõtte tegevust.
  • Eraldi tehniline pilvetugi, mis töötab 7 päeva nädalas kell 9.00‒21.00.
  • Andmete hoidmine turvalises serveris on pilveteenuste puhul elementaarne. Standard Booksi varundamine käib mitmel tasandil, andmed asuvad turvalisuse eesmärgil erinevates serverites ning samuti on duubeldatud serverite internetiside ja toide. Suurimaks erinevuseks Excellenti konkurentidega on see, et meie klientide rakendused hoitakse eraldi. Nii ei ole meil tulnud ette olukordi, kus programmi uuendamine tähendab kõikidele klientidele sunnitud vaba reedet, kuna programmi uus versioon ei olnud läbinud korralikke koormusteste. Üldiselt tuleb turvalisuse all meeles pidada, et IT-turvalisus koosneb erinevatest komponentidest, millest käideldavus ei ole vähem tähtis kui salastatus ja andmete terviklikkus.

Kokkuvõtteks – on inimesi, kellele sobib ideaalselt väikeauto. Nad on oma töövahendiga väga õnnelikud ja see teenib neid suurepäraselt. Samal ajal on inimesi, kes hindavad kõrgelt võimalusi, mida pakuvad teised tootjad. Kõik ettevõtted, kellele piisab vähesest, saavad Meriti lahendustega ideaalselt hakkama. Kui aga Sinu ettevõte vajab põhjalikumaid lahendusi, siis aitab Standard Books hädast välja! Meie programmis on ligi 30 moodulit ning erilahendused on meie pärusmaa. Seega kui vajad äritarkvara, mida saad kohandada vastavalt enda käekirjale ning ettevõtte vajadustele, siis Standard Books on Sinu jaoks!

Loe lähemalt, kuidas meie kliendid on Standard Booksi oma ettevõtte jaoks tööle pannud: https://www.excellent.ee/blog_categories/kasutajalood/

 

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Uudised, Standard Books

Standard Booksi äritarkvaras on ligi 30 erinevat võimalust, mis toetavad… Loe edasi

Kuidas Standard Books aitab müügitööd ja kliendisuhete organiseerimist?

24. mai 2024

Müük ja ladu, Standard Books

Müügitöö tegemine on oluliselt lihtsam kui sul on kõik andmed… Loe edasi

Digisillad tulevikku: digitaliseerimine ja andmevahetus

21. mai 2024

Uudised, Excellent Business Forum

MKM digimajanduse osakonna juhataja võttis Excellent Business Forumil kokku,… Loe edasi

Milline on raamatupidamise tulevik?

16. mai 2024

Uudised, Kasutajalood, Raamatupidamine

Ärigeenidega Ksenija Germ töötab raamatupidajana ning kirjutab TalTechis magistritööd raamatupidamise… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.