E-arvete erinõuded teatud riigiasutustega

Tutvu käesolevas loos kasutatud moodulitega

Alates 01.07.2019 saab avalikule sektorile edastada müügiarveid vaid e-arvena. Riigi poolt on kehtestatud Eesti e-arve standard, milles on kirjas kohustuslikud väljad ja vabatahtlikult täidetavad väljad. Tänasel päeval edastab programm põhiliselt kohustuslikke välju, mis sobivad enamikule avaliku sektori asutustele. Siiski teatud riigiasutused, nagu haiglad ja töötukassa, võivad soovida vastu võtta e-arveid koos lisaväljadega, mille kasutamine ei ole täpselt reguleeritud. Kuna antud väljad ei ole kohustuslikud, siis ei ole nende saatmine Standard Booksi tavaversioonis lahendatud, samuti ei pruugi olla võimalik nende edastamine kõigi operaatorite teenuseid kasutades.

Oleme töötanud välja lahenduse e-arvete saatmiseks suurhaiglatele ja Töötukassale. Selleks, et saaksite selliseid arveid Standard Booksist välja saata, pöörduge meie müügiosakonna poole (myyk@excellent.ee või 669 1113), et saaksime pakkuda välja teile sobiva lahenduse.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.