Eesti Liinirongid AS kasutuskogemus

Elroni kaubamärgi all tegutsev Eesti Liinirongid AS on riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis korraldab Eesti reisirongiliiklust. 2013. aastal tehti Elroni rongidega üle 2 miljoni reisi. Ettevõttes töötab ligi 300 inimest.

HansaWorld tarkvara kasutab oma igapäevaseks tööks 11 inimest. Ettevõttele on tehtud mahukaid erilahendusi hooldusteeninduse ja finantseelarvete tarbeks. Ettevõte kasutab oma tööde planeerimisel ka HansaWorldi kalendrit ja tööülesannete süsteemi.

Mis oli peamine põhjus, miks otsustasite ettevõtte majandusinfo haldamiseks HansaWorldi tarkvara kasutama hakata ja teete seda siiani?

Põhjus, miks tänaseni seda tarkvara kasutame, on väga palju seotud Excellentiga, kellega koos on teenus väga palju paremaks ja mugavamaks läinud. Umbes viis aastat tagasi mõtlesime väga tõsiselt loobumisest ja see oli eeskätt seotud kehva klienditeenindusega. Siis aga hakkasid asjad paremuse poole minema ja nüüd ma ei kujutaks ette, et me kuskile mujale läheks.

Kui keeruline oli programmi laiendamine ettevõtte tegevuse kasvades.

Meie puhul on laienemine tähendanud seda, et meie teenuste maht ja töötajate arv on kõvasti kasvanud – umbes kaks korda. Uued töötajad on programmi kiiresti omandanud ja ka kõik muu selle ümber on sujuvalt läinud. Ka hiljuti, kui ühe väikese täienduse juurde tellisime, saime kõik väga lihtsalt ja kiiresti korraldatud – suurema osa asju ajasime telefoni teel, korraks käis keegi kohapeal midagi sättimas ja oligi valmis.

Kas Te soovitaksite HansaWorldi tarkvara teistele ettevõtetele? Miks?

Excellentiga on hea ja lihtne asju ajada, soovitan juba selle pärast. Samuti ka HansaWorldi pärast. Kõik see, mida me kasutame, on hea ja mugav. Ja lõpuks kasutan ma seal programmis ilmselt ikkagi vaid murdosa sellest, mida saaks ja võiks.

Mida Te hindate Excellenti kui oma partneri juures kõige enam?

Nad on alati kättesaadavad ja vastavad kiiresti. Kui nad kohe ei tea lahendust, siis uurivad ja annavad varsti teada. Küsimused ei lähe kuskile musta auku ja pole asjatut ootamist. Meil on nendega tõesti meeldivad kogemused olnud.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.