Excellent ja raamatupidaja.ee tähistasid raamatupidajate päeva

10. novembril tähistati rahvusvahelist raamatupidajate päeva. 9. novembril toimunud raamatupidaja.ee traditsioonilisel raamatupidajate päeva konverentsil valiti välja Arvestusala Edendaja 2018 ning räägiti raamatupidajatele olulistel teemadel.

Rahandusminister Toomas Tõniste tutvustas maksupoliitika suuremat pilti ning tänas raamatupidajaid nende tubli töö eest, MTA teenuste osakonna juhataja Triin Raaper rääkis e-maksuameti uuendustest ja täpsemast arengukavast uuel aastal.

Audiitorite vaate, tasustamise ja audiitorite hinnangute tagamaadest rääkis Audiitorkogu president Märt-Martin Arengu. Nii eraisikule kui ettevõttele kasulikke vihjeid andis internetis müümise kohta Rödl & Partner Advokaadibüroo maksuadvokaat Verner Silm, viiviste ja intresside arvestust selgitas aga advokaadibüroo Sorainen vandeadvokaat Kaido Künnapas.

Pärastlõunal aitas finantssuhtarvudes oma teadmisi nii rühma- kui individuaalarvestuses proovile panna õppejõud ja finantskonsultant Paavo Siimann. Rödl & Partner Audit OÜ vandeaudiitor Mart Nõmper lahendas aga pakendiaruandluse probleeme ja toonitas, et mõnikord võib ettevõte olla pakendiaruandluse kohustuslane ka ilma seda ise teadmata.

Päevale pani meeleoluka punkti koolitaja Jaanus Kangur, kes rääkis sellest, kuidas edukalt tegutseda ja erinevate olukordadega toime tulla.

Ühtlasi saadi päeva jooksul teada, kui palju kaalub täiskasvanud inimese maks, mis on tegelikult ravikuurid, millised on seosed eelarve tasakaalu ja kodanike alakaalu vahel ning kui palju on inimesel närvirakke.

Vaata pildigaleriid raamatupidaja.ee lehelt siit

Täname raamatupidaja.ee eestvedajat Tuuli Seinbergi meeleoluka ürituse eest!

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.