Excellent tutvustab uut keskkonnasõbralikku arvete edastamise kanalit!

Alates aprillist on kõigile Standard Booksi kasutajatele saadaval uus pilvepõhine arvete saatmise võimalus!

Standard Booksi uus funktsioon võimaldab klientidel edastada oma arveid kõige turvalisemal viisil – postituvide abil! Kuna paljud Eesti inimesed ei usalda e-valimisi ja e-arved kõlavad samamoodi kahtlaselt, siis otsustas Excellent viia arvete saatmise uuele tasemele. See võimaldab klientidel olla kindlad, et nende arved jõuavad turvaliselt, usaldusväärselt ja kontrollitavalt saajani.

Teenuse väljatöötamiseks kasutasime nii Riigi Infosüsteemide Keskuse kui ka Eesti Posti pakutavaid lahendusi. Optimaalsete lennutrajektooride leidmisel pidasime nõu nii Lennuliiklusteeninduse kui Eesti Ornitoloogide ühinguga ning just viimase abil paigaldasime tuvidele jalarõngad, milles on GPS-põhine jälgimis- ja juhtimissüsteem.

Esimeses klientidele kättesaadavas, nö beeta-versioonis, kasutame Ülemiste City Öpiku maja katusel pesitsevaid linde. API-liidese kaudu saadetakse saaja aadress tuvilas asuva ekraani kaardirakendusele ja tulenevalt Ülemiste City lähedusest Tallinna Lennujaamale ka Lennuliiklusteenindusele. Viimasega on loodud ka pilve-põhine andmevahetus, et tagada nii inimeste kui tuvide ohutu lend.

Kui tuvi on nokalöögiga kinnitanud info omandamise, saadetakse arve tuvimajas olevasse printerisse, mis trükib arve õhukesele biolagunevale taaskasutuspaberile ja keerab selle pisikeseks rulliks. Tuvi võtab rulli noka vahele ja lendab arve saaja juurde, seejuures on kogu tuvi teekond kasutajale jälgitav otse Standard Booksi programmist.

„Ilmselt juba järgmise kuu alguseks saame esimesed tuvilad ka klientide juurde paigaldada, seni on kasutusel meie enda pakutavad nö. „Tuvify“ tuvid,” ütles Excellenti tegevjuht Lenno Oja. „Meeles tasub aga pidada, et on mõningaid kliente, kellele see arvete edastamise kanal ei pruugi hästi sobida. Testimise käigus saatsime kaks arvet ka Nurri Kassikohvikusse ja tagantjärele peame tunnistama, et see oli mõtlematu tegu. Uued tuvid saabuvad õnneks juba teisipäeval.“

Lisainfo saamiseks ja teenuse beeta-kasutajaks registreerimiseks kasutage meie kodulehel olevat vormi.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.