Excellenti infopäev tõi kokku ligi 150 huvilist

8. mail kutsusime Eesti Raamatupidajate Kogu eestvedamisel „Sõbraliku majandustarkvara“ päeva raames kõik huvilised Excellenti infopäevale, et tutvustada Standard Booksi võimalusi ja vastata kõigile küsimustele.

Kokku külastas infopäeva ligi 150 inimest.

Excellenti pilveteenuse juht Dmitri Volhonski rääkis infopäeval, et Excellenti pilveteenus lahendab raamatupidajate jaoks mitmed tehnilised mured ja küsimused, hoides andmed nii turvatu kui varundatuna. “Pilveteenuse kasutamine võimaldab Excellentil lahendada klientide muresid distantsilt ja tagab andmete olemasolu ka siis, kui arvuti või kõvakettaga peaks midagi juhtuma.” Ta lisas, et Excellenti pilveteenust ülesehitades on mõeldud ka võimalike lunavararünnakutele, mille eest Excellenti pilveteenuse kliendid tänu mitmetele koostööpartneritele kaitstud on.

Samuti tutvustati kuulajatele e-arvete võimalusi, mis on Eestis kasutusel olnud mitu aastat, kuid mida on kasutusele võetud vähesel määral. Excellent leiab, et äritarkvara pakkujate roll on selle tühimiku täitmisel väga oluline, mistõttu seda infopäeval eraldi teemana ka tutvustati. „E-arvete idee on küll hea, kuid nende koostamise lihtsaks ja mugavaks muutmisel on oluline roll täita ka just äritarkvara pakkujatel,“ rääkis Volhonski.

Konsultant Tanel Pappel tutvustus ka kuulajatele Standard Booksi liidestusvõimalusi. Põnevaimateks osutusid liidestus tšekk.ee rakendusega, mis võimaldab ettevõtte arved ja tšekid töötajate enda panuse alusel otse tarkvarasse saata, ning liidestus Inforegistriga, mis võimaldab kliendiandmete värskendamist automatiseerida ja ettevõtete krediidiriski hinnata.

Infopäeva lõpuks jagati külalistele ka sissevaadet Excellenti klienditoe igapäeva ja tutvustati kasutusel olevat soovitusindeksit, millega kliendirahulolu mõõdetakse. Üheskoos tõdeti, et kuigi Excellenti klienditoe töötajad teevad enda tööd hingega ja hoolitsevad selle eest, et iga kliendi probleemid saaksid lahendatud, kuidtänu klientide tagasisidele on võimalik kasutajatuge veelgi paremaks muuta.

Huvi Excellenti tegemiste ja Standard Booksi toote vastu on suur, seega oleme omalt poolt valmis kliendiüritusi ka edaspidi tegema. Aitäh kõigile, kes infopäeval osalesid! Rohkem pilte üritusest leiab siit

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.