Renate-Ly Mehevets

Hausing – kinnisvarahaldaja igapäevane tööriist

On sul ette tulnud, et mõni kliendileping jääb õigel ajal uuendamata, hooldustööde tähtaeg kahe silma vahele või venivad tööpäevad arvete saatmise perioodil väga pikaks? Kõike seda ei juhtuks, kui kasutaksid Hausingut – pilvepõhist kinnisvarahalduse tarkvara.

Hausing on tööriist, mis muudab kinnisvaraga tegeleva ettevõtte argipäeva. Sa võid unustada Exceli tabelid, paberkaustad ja aeganõudva käsitsitöö, mille käigus võivad kergesti ka vead sisse lipsata. See platvorm sobib kõigile ettevõtetele, kes teevad kinnisvaraga seotud toiminguid kas ärikinnivara omaniku, korteriühistu, ehitusettevõtte või tootmisettevõttena. Viis aastat tagasi loodud ja pidevalt uuenevat arendust kasutab Eestis täna juba üle 100 ettevõtte sh Ülemiste linnak, Tallinna Lennujaam, Go Group, Kotka Tervisemaja, MyFitness jpt.

Miks Hausing?

Hausingu tarkvara toob kokku kinnisvaraga seotud osapooled, kellel on tänu programmile olemas ühtne ja pidevalt reaalajas uuenev info. Selles tarkvaras on mitmeid funktsioone ja mooduleid, mis automatiseerivad ettevõttes protsesside juhtimist ning hoiavad kokku väärtuslikku aega. Hausingu kliendid kiidavad liidestust Standard Booksi äritarkvaraga, mis teeb arvete halduse väga lihtsaks. Vaatame lähemalt, kuidas Hausing toimib:

Kogu hallatavat kinnisvara puudutav info on ühes kohas. Kogu sinu kinnisvaraportfelli ehk hoonete ja kinnistute oluline info on ühes kohas. Siin on info pindade ja nende suuruste kohta, lepingute info ja haldus, hoonete dokumendid ja kliendiinfo.

Automaatne indekseerimine ja arvete genereerimine. Arved saadad nii üürnikele kui Standard Books tarkvarasse paari hiireklikiga. Programm hakkab pärima laekumiste infot ning selle põhjal suudab saata ka automaatseid võlateavitusi.

Kommunaalkulude mugav haldus. Kommunaalkulude jagamine käib automaatselt. Seo erinevaid arvesteid, jaga üürnike vahel tarbimiskulusid ning halda kõrvalkulusid ruutmeetrite/koguste/protsentide või mõne muu parameetri alusel. Erinevatest infokildudest koguneb ülevaatlik ja kergesti kasutatav andmebaas, mille aluselt teha kaalukaid äriotsuseid.

Igapäevane haldus korrektseks. Kinnisvarahaldus ei ole enam peavalu, vaid Hausingus haldad töökäskusid automaatselt, programmi kaudu saad neid töömeestele edasi saata ning ka tööprotsessi kulgemist jälgida.

Korraliste hooldustööde lihtne planeerimine. Saad planeerida hoonete ja seadmete hooldustöid, panna paika automaatsed meeldetuletused, jälgida hooldusprotsessi ja hooldustööde ajalugu. Seadmetele tekib hoolduspäevik.

Üürnike ja alltöövõtjate portaal. Selle kaudu saab üürnike ja alltöövõtjatega suhelda, edastada infot haldusprobleemide kohta või omanikuna jagada üürnikega neile olulisi faile.

Kokkuvõtlik töölaud ja analüütika. Igal hetkel on ülevaatlikult nähtav info vabadest pindadest, üüriarvestusest, võlglastest, töökäskudest, hoone kõrvalkuludest  jne.

 

Loogiliselt kasutatav

Hausingu kasutuselevõtt on suur samm digitaliseerimise poole. Kui sinu ettevõte seni kasutas Excelit või mõnd muud kinnisvarahaldamise tarkvara, siis nagu iga uue asjaga, võtab ka Hausingu juurutus veidi aega, kuid tulemus on seda väärt. Tarkvara on maksimaalselt automaatne, kasutajasõbralik, selles navigeerimine lihtne ja loogiline. Klienditugi on asjalik ning näoga alati kliendi poole ehk alati sulle abiks.

Hausingu kõiki võimalusi ära kasutades tekib sul oma kinnisvarast ülevaatlik ja alati reaalaega peegeldav analüütiline pilt. Tänapäevases andmetel põhinevas ärimaailmas on selline lähenemine kindlasti konkurentsieeliseks.

Vaata siit, mida räägivad meie kliendid Hausingu kinnisvarahaldustarkvara kasutamisest.

Hausing kinnisvarahaldustarkvara võimalused

  • Lihtne üüriarvestus
  • Automaatne kõrvalkulude arvestus
  • Dokumendiregister ja kogu kinnisvaraga seotud andmestik on hoitud ühes kohas
  • Lihtne ja selge kontaktide haldus
  • Võimalik planeerida ja monitoorida objektide ja seadmetega seotud tööülesandeid
  • Automaatne akteerimine
  • Liidestus Standard Books äritarkvaraga
  • Ärianalüüsi koostamine, kogu andmestik uueneb reaalajas
  • Tõhus ja tasemel kasutajatugi

Kui soovid kõigest sellest veel lähemalt kuulda, siis ootame sind Excellent Business Forumile, kus kinnisvarahalduse teemadel on mitmeid erinevaid etteasteid. Tutvu Forumiga lähemalt siin!

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

18. apr. 2024

Kasutajalood, Hooldusteenindus, Müük ja ladu

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock Baltic OÜ jaoks katab Standard… Loe edasi

Kuidas Viimsi Vesi koostab arveid ühe päevaga?

18. apr. 2024

Kasutajalood, Vesi,Soojus,Gaas

Viimsi Vesi sai Excellenti abiga endale hästi… Loe edasi

APRILLI NIPINURK – kliendiklassifikaatorid, varjatud rida müügiarvele, automaatlausendite ja arvutusvalemite seadistamine jpm

17. apr. 2024

Nipinurk

APRILLI NIPID Mis on kliendiklassifikaator ja kuidas klassifikaatoreid… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.