Korteriühistu moodul – kasulik tööriist kinnisvarahaldajatele

Korteriühistu moodul – kasulik tööriist kinnisvarahaldajatele
Korteriühistu moodul võimaldab hallata elu- ja äripindade aruandlust kompaktses süsteemis ning saada ühe nupuvajutusega detailne ülevaade kulude jagunemisest ja hetkeseisudest. Lisaks korteriühistutele on moodul kasulik tööriist ka kinnisvarahaldajatele, kiirendades tööprotsesse ja vähendades aruandluses tekkivate vigade ohtu.

Moodulis saab pidada detailset kulude arvestust, luua korteriühistule või kinnisvarale sobiva dokumendimalli, koostada arveid ja importida neid pangast otse süsteemi. Tõhusaks kasutamiseks tuleb moodulisse sisestada vaid korrektsed andmed ja seejärel hakkab süsteem kliendi jaoks tööle, võimaldades kiiresti ja lihtsalt koostada tulemiaruanne ning saada detailne ülevaade kulude jagunemisest.

Tagasiside mooduli aktiivsetelt kasutajatelt

„Kui korteriühistu tekkis, siis ei olnud mul küsimustki, kas lisamoodul juurde võtta. Tänu sellele hoian oluliselt aega kokku, kuna raamatupidamuslikud protsessid on automaatsed ja käsitsi tööd on palju vähem. Süsteemi on lihtne ja mugav kasutada“.

Kalli Sillamaa, Kalli Kontor OÜ tegevjuht

„Tegin varasemalt kulude jagamised Excelis ja see võttis tavapäraselt päev otsa. Nüüd saan tänu moodulile väga kiiresti, kõigest paari nupuvajutusega arvutused tehtud. Väga mugav on arveid kinnitada ja need paari linnukese kinnitamisega programmist korteriomanikele välja saata.“

Airi Ivainen, Airix OÜ raamatupidaja

„Mooduli kasutamine on tõesti lihtne ja mugav, soovitan julgelt ka teistele.“

Elmire Müürsepp, Triobeta OÜ juhatuse liige

_____________________________

Korteriühistu moodul on lisalahendus standardpaketile, mille täpsemate võimaluste kohta saad lugeda kasutamisjuhendist.

Moodulit saab soovi korral tellida müügiosakonda pöördudes aadressil myyk@excellent.ee

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.