Kuidas luua oma käekirjaga efektiivne süsteem?

Standard Books tarkavaras on palju mänguruumi, et luua enda jaoks kõige mugavamad ja lihtsamad kiirteed. Jagame praktilisi nippe, et igapäevased toimingud ja klientide abistamine saaks veelgi ladusamalt sujuda ning vähema arvu klikkidega rohkem väärtuslikku tööd tehtud.

 • Personaalne paigutus „Salvesta aken“ funktsiooni abil. Saad oma süsteemi avakuva koos kõigi põhi- ja kõrvalakendega sättida sobivaks just enda käe järgi nii, et ükski aken ei jääks teise taha peitu ja saaksid erinevate programmi funktsioonide vahel võimalikult kiiresti liikuda.
  NIPP: paiguta põhiaknad ja nimekirjad enda jaoks sobivasse vaatesse ja vajuta rippmenüüs „Salvesta aken“ – nii ilmub soovitud vaade järgmisel sisenemisel juba automaatselt.

 

 • Mugavaimad kiirteed. Üks efektiivsemaid töömeetodeid on klahvilühendite kasutamine – see suurendab oluliselt liikumise kiirust ja on eriti kasulik neile, kes töötavad paljude ettevõtetega.
  NIPP: tee efektiivsuse tõstmine enda jaoks mugavaks – vali välja Sinu jaoks kasulikumad kiirklahvid ja õpi iga nädal ära üks valitutest.

 

Funktsioon Windows/Linux kiirklahv Mac kiirklahv
Põhiaken Ctrl-M cmd-M
Programmi mooduli valik Ctrl-0 (null) cmd-0 (null)
Ettevõtted Ctrl-O (o-täht) cmd-O (o-täht)
Seadistused Ctrl-S cmd-S
Aruanded Ctrl-R cmd-R
Vali kõik Ctrl-A cmd-A
Lõika Ctrl-X cmd-X
Kopeeri Ctrl-C cmd-C
Välju Ctrl-Q cmd-Q

Klahvilühendid on märgitud ka tarkvara rippmenüüs ja kombinatsioonide täispika nimekirjaga saad tutvuda siin.

 • Otsingumootori mänguruum. Standard Books pilveprogramm võimaldab otsingusüsteemi seadistada just nii, nagu Sulle on kõige sobilikum. Tarkavara teostab vajaliku otsingu kõigi veergude ulatuses, kuid Sina määrad, millise veeru alusel otsingutulemused kasvavalt või kahanevalt järjestatakse. Näiteks kui soovid, et otsingu tulemusena oleks tabelis esimeseks kõige värskem arve, siis järjesta süsteem kahaneva kuupäeva järgi.
  NIPP: leia enda jaoks sobiv otsingutulemuste standardpaigutus ja vajuta rippmenüüs „Salvesta aken“. 

Tarkvara võimaldab lisada ka arvete ja kõigi teiste kaartide juurde erinevas formaadis dokumente ja kommentaare.
NIPP: lisa kindla arve või kliendiga seotud dokumendid arve juurde – nii on Sinu jaoks kõik vajalikud dokumendid ühest ja samast kohast kiiresti leitavad.

 

 • Lemmikud põhiaknasse. Enim kasutatavate funktsioonide, registrite või dokumentide lühiteed saad kinnitada otse põhiaknasse, et jõuaksid Sulle vajaliku tegevuseni vaid ühe klikiga.
  NIPP: lähene lühiteede loomisele süsteemselt – kui otsenuppe tekib palju, siis koonda need põhiakna lühiteede nimekirja loodud kaustadesse. 

 

 • Aruannete automaatne värskendamine. Kui Sul on vaja korduvalt kasutada aruannet samade või mõningate erinevustega filtri valikutega, siis lohista vastav aruanne kirjaklambrist haarates põhiaknasse või sinna loodud kausta ja lisa aruandele sobiv nimi. Sel viisil säilivad automaatselt varasemalt sisestatud filtrid ja pole tarvidust kogu tööd nullist alustada. Ava värske aruanne uuesti, vali „Arvuta ümber“ käsk ja Sulle avaneb automaatselt värskete andmetega aruanne.
  NIPP: ava korduva sisuga aruanded automaatseks värskendamiseks juba valmisoleva aruande aknas.

 

 • Hea teada! Otsingulahter on alati valmisolekus Sind aidata – see tähendab, et märksõna sisestamiseks ei ole vaja teha hiirega lisaklikki otsingulahtril. Aruannete ja arvete avamisel on hiirekursor juba automaatselt otsingulahtris ootevalmis ja saad kohe kirjutama asuda.
  NIPP: uue otsingu alustamiseks tühjenda otsingulahter Backspace klahviga – see nupp toimib koheselt, ilma vajaduseta otsingulahtrisse klikkida.

Lähene loominguliselt ja ole avatud katsetama, et leiaksid enda jaoks kõige efektiivsemalt toimiva süsteemi!

 

 

 

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.