Kuidas säästa aega digiallkirjastamiselt? Kasuta Dokobiti!

Unusta digiallkirjastamiseks dokumentide e-kirjadega edasi-tagasi saatmine ja võta kasutusele Dokobiti digiallkirjastamise liidestus, millega saab dokumendile allkirja lisada otse Standard Booksi äritarkvaras.

See on taas üks võimalus muuta oma raamatupidamisprotsesse tõhusamaks ja turvalisemaks ning vähendada aeganõudvat käsitööd. Lisaks saab dokumendid kiiremini allkirjastatud erinevate osapoolte vahel.

Turvaline keskkond
Dokobiti platvorm pakub lihtsat ja turvalist digiallkirjastamise lahendust. Meenutame, et vaid kvalifitseeritud digiallkiri on võrdväärne ja omab samaväärset seaduslikku jõudu kui käsikirjaline allkiri paberil.

Allkirjasta erinevaid dokumente
Allkirjasta mugavalt ja kiiresti vajalikud dokumendid otse oma majandustarkvarast. Olgu selleks lepingud, arved, müügitellimused, pakkumised või töölehed.

Erinevad võimalused allkirjastamiseks
Allkirjastamiseks saab kasutada järgmisi võimalusi: ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID. Liidestus Standard Booksiga annab võimaluse saata dokumente allkirjastamiseks erinevatele osapooltele otse oma raamatupidamisprogrammist.

Kasuta julgelt!
Võta Dokobit julgelt kasutusele ja hakka säästma aega igapäevaselt digiallkirjastamiselt! Dokobiti teenuse kasutuselevõtust anna meile kõigepealt teada e-kirjaga aadressil info@excellent.ee. Pärast seda seadista teenus juhendi abil, mille leiad siit. Dokobiti kasutamine maksab 50.00€ kuus (kuni 100 allkirja), iga lisandunud allkiri 0.50€ eurot.

Pärast seadistusi oledki valmis kasutama Dokobit digiallkirjastamise liidestust oma Standard Booksis. Nüüd saad kiiresti ja turvaliselt allkirjastada kõiki vajalikke dokumente, äri – ja raamatupidamisprotsessid muutuvad tõhusamaks ning säästad aega käsitöölt. Täiendavate küsimuste puhul võta meiega ühendust aadressil info@excellent.ee ja me aitame rõõmuga!

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.