Pilvepõhise Booksi 1000. kasutaja on MEC Insenerilahendused!

Möödunud aastal tulime välja uuendusliku pilvepõhise Books 8-ga, mis on kasutajasõbralik ja aitab säästa nii äritarkvarasse tehtavalt investeeringult kui hoida kokku aega. Hiljuti liitus pilveteenusega juba 1000. klient, mis annab veel kord kinnitust, et liigume õiges suunas ja teenus vastab klientide vajadustele.

Tuhandes pilveteenusega liituja on MEC Insenerilahendused. Olulise sündmuse puhul küsisime juhatuse liikme Kristjan Tabrilt mõned küsimused, et uurida, miks nad enda raamatupidamise pilveteenusele ümber otsustasid tuua ja millised on nende meeskonna muljed seni.

Mida hindate Excellenti kui enda äritarkvara partneri puhul?

Eelkõige hindame Excellenti puhul kasutajatoe kiiret reageerimisvõimet. Meie küsimused ja probleemid leiavad alati väga kiiresti vastused ja lahendused, mis on meie töös olulisel kohal. Lisaks on Excellent olnud meile heaks partneriks kogu üleminekuprotsessi vältel – pilveteenuse kasutusele võtmise korraldamisest väikeste tehniliste probleemide lahendamiseni. Olles olnud pikaajaline klient, oleme harjunud stabiilse teenusega, mida on Excellent meile pakkunud ka teenuse platvormi vahetamisel.

Kuidas kulges Teie ettevõtte jaoks pilveteenusele üleminek?

Meie jaoks kulges üleminek valutult ja lihtsalt, kuna enamik vajalikke tegevusi viidi läbi Excellenti meeskonna poolt. Tarkvaraplatvormi vahetamine võib häirida kogu ettevõtte raamatupidamise tööd. Meie puhul see nii aga ei olnud ja raamatupidamise töö peatus vaid loetud tundideks. Enne pilveteenuse kasutusele võtmist tegutsesime testimiseks mõeldud andmebaasis, mille saime hiljem muuta n-ö reaalseks, mis vähendas jällegi üleminekuga seotud ajakulu. Kogu protsess oli tehtud meeldivaks ja nii sujuvaks kui võimalik.

Kuidas olete pilveteenusega rahul? Millised on Teie jaoks suurimad eelised varasema versiooniga võrreldes?

Meie oleme pilveteenusega väga rahul. Pilvepõhine Books on uudne lahendus, mis vastab turu tänastele vajadustele ja on teinud ka meie elu mugavamaks eelkõige erinevate automatiseeritud funktsioonide läbi. Meie tööd on oluliselt hõlpsamaks muutnud automaatselt toimuvad tarkvarauuendused, millega ei ole vajadust iseseisvalt enam tegeleda ja varukoopiate tegemine.

Kas ja miks soovitaksite pilveteenust ka teistele?

Nagu eelnevalt ka mainisin, siis on pilveteenus kaasaegsetele nõudmistele ja vajadustele vastav äritarkvara lahendus. Pilveteenus viib märkimisväärse osa tarkvara ja riistavara muredest ettevõttest välja, säästes nii aega kui rahalist ressurssi. Lisaks on pilveteenusel mitmeid automatiseeritud funktsioone, mis võimaldavad raamatupidamise ja finantsjuhtimise puhul keskenduda töö sisule, mitte vaid selle tehnilisele küljele.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.