Raamatupidajate Päev 2020 – aita valida Arvestusala Edendajat!

Igal sügisel tähistatakse rahvusvahelist raamatupidajate päeva. Et see päev oleks meeldejääv, pakume koostöös Raamatupidaja.ee veebisaidiga raamatupidajate päeva konverentsil võimalust argirutiinist välja tulla, olulisi ja vajalikke teadmisi omandada, oskusi lihvida ja kolleegide keskel rõõmu ja uhkust tunda.

Möödunud aasta on toonud rohkelt ootamatusi, kus ettevõtted pidid kiirelt kohanema ning ümberkorraldusi tegema. Edukad olid need, kellel oli varu või kes oskasid õigel ajal reageerida ning ootamatut olukord enda kasuks pöörata.

Paraku said paljud ettevõtted räsida ning mitmetel on juba seljataga või ootamas tulised vaidlused. Ühe osana tänavusel raamatupidajate päeval vaatame üle, kuidas olla valmis ja vähendada riske. Vaatame kolme olulist valdkonda – töötajad, maksud ja koostöölepingud. Lihtsad nipid, kuidas vähendada vaidluste tekkimise tõenäosust, toovad lavale laia kogemuste pagasiga praktikud. Teiste seas räägib ka Excellenti teenindusosakonna juht miks Excellent ikkagi kasutab ennetamiseks ja korrastamiseks soovitusindeksit.

Traditsiooniliselt vaatame ka sel aastal raamatupidajate päeval üle raamatupidajate tööga seonduvad olulised aspektid – muutunud seadusandluse ja saabuvad uuendused.

Lisaks valime ajakirja Raamatupidamise Praktik kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali.

Tutvu konverentsi kavaga ning hääleta Arvestusala Edendaja poolt!

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.