Raamatupidajate päev & Arvestusala Edendaja 2019

Reedel, 8. novembril tähistas raamatupidaja.ee koos Excellentiga rahvusvahelist raamatupidajate päeva konverentsiga T1 Mall Cinamon kinosaalis. Lisaks praktilistele ja põnevatele ettekannetele söödi ühiselt torti ning tunnustati sel aastal arvestusvaldkonda enim mõjutanud profesionaali.

Konverentsipäeva juhtis humoorikas raamatupidaja taustaga mälutreener Tauri Tallermaa, kelle juhtimisel viidi osalejate seas läbi ka viktoriin. Testiti tähelepanelikkust ning hommikuste teadmiste omandamist. Aule Kindsigo ja Tõnis Elling rääkisid maksumuudatustest ning käibemaksust, Kristi Saare aitas raamatupidajatel mõista, mida ootavad neilt investorid. Jaak Siim hoiatas maksuhalduri eest ning Kaili Veiksaar Maksu- ja Tolliametist rääkis nende poolsetest uuendustest.

Päeva aitas mõnusa emotsiooniga lõpetada Jaanus Kangur, kes õpetas saalisviibijatele, kuidas oma emotsioonidelt õigeid küsimusi küsida. Täname esinejaid ja osalejaid meeleoluka ürituse eest!

Arvestusala Edendaja 2019 tiitli pälvis ajakirja Raamatupidamise Praktik pikaajaline autor ning Tartu Ülikooli majandusteaduskonna lektor Juta Tikk. Arvestusala Edendajat tunnustab Äripäev koostöös Excellent Business Solutionsiga, kes annab omapoolse panuse läbi tõhusa äritarkvara, andes valdkonna spetsialistidele võimaluse väärtust luua ning valdkonna arendamisse oma panus anda.


Vaata originaalartiklit ja GALERIID SIIT

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.