Maret Luts

Standard Books saadaval ka Lätis! / Standard Books now available in Latvia!

Võimekas Excellenti poolt pakutav äritarkvara Standard Books on alates tänasest kättesaadav ka Lätis tegutsevatele ettevõtetele.

Standard Books on Eestis laialt levinud äritarkvara, millel kokku enam kui 30 000 kasutajat. Excellenti meeskond on tarkvara aastate jooksul oluliselt edasi arendanud ja seda täiustanud lisades mugavust, kasutajasõbralikkust ja funktsionaalsust. Alates tänasest saavad sama äritarkvara kasutusele võtta ka kõik Lätis tegutsevad ettevõtted.

Excellenti turundus- ja kommunikatsioonijuht Maret Luts selgitab, et seda sammu on Eesti ettevõtjad pikka aega oodanud. „Paljudel Eesti ettevõtetel on tegevus Lätis ning nende ammune soov oli, et ka Läti tütarettevõtted saaksid oma tegevusi hallata Standard Booksis. Meie äritarkvaras on palju mooduleid, mille seast leiab iga ettevõte just enda ärimudelile sobivaid. E-arvete osa on meil hästi lahendatud ning tarkvara on avatud ka liidestustele, mis loob piiramatult võimalusi,“ kirjeldab Maret Luts.

Standard Books on Eestis kõrgelt hinnatud ja klientide poolt tunnustatud äritarkvara. Excellent on teinud väga palju tööd, et ettevõtte kasutajatugi toimiks hästi ning kliendid ei jääks oma murede ja küsimustega üksi. „Klientide positiivse tagasiside üle on meil tõesti hea meel. Excellenti soovitusindeks on viimase kolme aasta jooksul teinud läbi hüppelise tõusu. See annab meile kindlust pakkumaks sama toodet ka Läti ettevõtetele,“ lisab Luts.

Lätis kasutab sama äritarkvara perekonna suuremat liiget Standard ERP ligikaudu 200 ettevõtet. Ka selle tarkvara arendamine Lätis on nüüd Excellenti vastutusel. Otse loomulikult on Lätis nii Standard ERP kui ka Standard Books lätikeelne ning ettevõtted saavad asuda kasutama kõiki Eestis välja töötatud võimalusi ja mooduleid. Lätis on olemas neli partnerettevõtet, kes aitavad programmi kasutusele võtta ning hoolitsevad sealsete klientide heaolu eest. Avatud on ka lätikeelne koduleht aadressil www.excellent.lv

_______________________________________________________________________

 

Starting today, Excellent’s business software, Standard Books, is also available for companies active in Latvia.

With more than 30,000 users, Standard Books business software is widely popular in Estonia. Excellent’s team has further improved the software, perfecting it by improving convenience, ease of use and functionality. Starting today, the same business software can be used by all companies active in Latvia.

Excellent’s marketing and communications manager, Maret Luts, explains that Estonian entrepreneurs have waited for this a long time. “Many Estonian companies are also active in Latvia and have long wished that their Latvian subsidiaries could manage their activities there with Standard Books. Our business software has several modules to choose from, so all companies can find the ones suited to their business model. We have a well-designed e-invoice solution, and the software can also be integrated, thus creating endless possibilities.”

In Estonia, Standard Books is widely recognised and appreciated by customers. Excellent has created a superb customer support system, to make sure clients are not left alone with their questions and concerns. “The positive feedback from customers truly pleases us. The net promoter index for Excellent has had a dramatic rise in the last three years. This makes us certain we can also provide the same product to Latvian companies,” adds Luts.

Almost 200 companies in Latvia use the larger member of the same family of business software, Standard ERP. Now, Excellent is also developing this software in Latvia. Naturally, the Standard ERP and the Standard Books in Latvia use the Latvian language and work with all Estonian-developed possibilities and modules. In Latvia, we have four partner companies that will help us implement the programme and provide for the welfare of customers there. We have also opened a Latvian-language web page at www.excellent.lv

 

Lippude tootmine kiireks ja sujuvaks

26. veebr. 2024

Kasutajalood, Müük ja ladu

Lippude ja tekstiiltoodetega tegelev Lipuvabrik… Loe edasi

Excellent Business Forum – kergitame saladusloori sündmuse osas!

21. veebr. 2024

Uudised

Eelmisel aastal alguse saanud uus traditsioon Excellent Business Forum kasvab… Loe edasi

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebr. 2024

Uudised, Hooldusteenindus

Standard Books äritarkvara hooldusteenindusemooduli abil hoiab seadmete hooldusega… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.