Standard Books teeb pakendiaruande esitamise lihtsaks

Tutvu käesolevas loos kasutatud moodulitega

Standard Books äritarkvara abil saab taas ühe kohustuse lükata oma äritarkvara kanda. Pakendiaruanne arvutab teie eest kokku ettevõttes kasutatud pakendid ja muudab kohustusliku aruande esitamise väga hõlpsaks.

Pakendiaruannet peavad esitama ettevõtted, kes

  • müüvad pakendatud kaupa
  • toovad Eestisse sisse pakendatud kaupa
  • pakivad Eestis kaupa pakendisse

Aruanne muutub kohustuslikuks alates järgmistest mahtudest: 100 kg plasti või 200 kg muud pakendit (kartong, paber, klaas ja muu) aastas. Kui pakendeid on enam kui 5 tonni aastas, on vaja lasta oma aruanne ka auditeerida.

Tuleb tähele panna, et pakend on siinkohal iga asi, mis kasutatakse kauba mahutamiseks, kaitsmiseks, käsitsemiseks, kättetoimetamiseks või esitlemiseks. Nii mahub selle termini alla väga suur valik esemeid ja materjali.

Standard Books äritarkvaras saate igale oma tootele juurde lisada konkreetse pakendi ning programm arvutab müüdud toodete pealt kokku pakendite kaalu.

Pakendite seadistused tuleb aga ettevõttel endal ära teha, kuna pakendite materjal, suurus ja kaal võib sõltumata tootest olla väga erinev. Esmalt tuleb paika panna pakendite tüübid, mis ettevõttes kasutuses on, ning seejärel määrata igale pakendile „retsept“, mis määratleb täpselt iga pakendi olemuse ja kaalu.

Siin on ülevaatlik video, mis aitab seadistusi paika panna: https://www.youtube.com/watch?v=WsbnUEQqj3A&feature=youtu.be

Kui seadistamise töö on tehtud, piisab edaspidi juba ühest nupuvajutusest, et ettevõtte pakendiaruanne kätte saada.

Üks nüanss veel – Standard Books lubab pakendite kaalud ka tagantjärele välja arvutada.

Loodame, et kõik ettevõtted, kellel on kohustus pakendiaruannet esitada, saavad Standard Books’i abil selle ülesande nüüd oluliselt väiksema vaevaga täidetud. Kui teil on selle teema kohta küsimusi, siis meie kasutajatugi on lahkelt valmis vastama.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.