Standard Booksi 2000. pilveklient on Viva Insenerid OÜ

Standardi Booksi pilveteenuste kasutajate arv kasvab hoogsas tempos. Jaanuarikuus liitus pilveteenusega projekteerimisvaldkonnas tegutsev Viva Insenerid OÜ, kes märgib meie jaoks 2000. pilveklienti.

Viva Insenerid OÜ on Tartus tegutsev ehitussektori ettevõte, kelle põhitegevus on erinevate ehitustööde nagu vee- ja kanalisatsiooni-, kütte-, ventilatsiooni ja jahutussüsteemide projekteerimine. Uurisime ettevõtte juhilt Indrek Salkilt pilveteenusele ülemineku kogemuse kohta.

Mis eesmärgil Viva Insenerid OÜ Standard Booksi kasutab? Teisisõnu, kus programm Teid igapäevaselt kõige rohkem aitab?
Oleme Excellent Business Solutionsi äritarkvara kasutanud 2012 aastast, mis on ühtlasi ka firma asutamise aasta. Varasemalt kasutasime FirstOffice äritarkvara, mille nüüd aasta alguses pilveteenuse ja Standard Booksi vastu välja vahetasime.
Kõige suurem Standard Booksi kasutaja on meie meeskonnas raamatupidaja, kellele on see igapäevane töövahend. Tema hindab kõrgelt selle kasutusmugavust aruannete (nt bilanss, kasumiaruanne) koostamisel. Olulisena on ta välja toonud ka erinevate aruannete ja deklaratsioonide (nt käibedeklaratsioon, INF-aruanne) esitamise Eesti Maksu- ja Tolliametile, mida on võimalik teha otse tarkvarast vaid mõne nupule vajutusega.
Standard Booksis on mitmeid nutikaid lühiteid ja võimalusi, mis äritarkvara kasutamist oluliselt hõlpsamaks muudavad. Standard Booksi kasutamine hoiab meie igapäevast tööaega oluliselt kokku.

Kuidas toimis koostöö Excellentiga pilveteenusele üleminekul? Mida hindate Excellenti kui partneri puhul enim?
Äritarkvara muutmine või vahetamine on suur ettevõtmine, kuna tahestahtmata häirib see igapäevatööd. Oleme tänulikud Excellenti meeskonnale igakülgse toe  pakkumisel uuele versioonile üleminekul. Kõik küsimused on Excellenti meeskonna poolt saanud alati kiired ja ammendavad vastused. Seetõttu on üleminek Standard Booksile ja pilveteenusele olnud igati sujuv ja meeldiv.

Kas soovitaksite Standard Booksi ka teistele?
Meie raamatupidaja on Standard Booksiga rahul. Ta on kogu enda professionaalse karjääri kasutanud sama perekonna päritoluga äritarkvarasid ja programme, mis näitab tema kõrget usaldust ja usku Excellenti äritarkvarasse.

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.