Tsekk.ee liidestus nüüd ka Standard Booksis!

Uusimal Standard Booksi versioonil on olemas liidestus Tsekk.ee rakendusega, mis võimaldab ettevõtte arved ja tšekid töötajate enda panuse alusel otse äritarkvarasse saata, kaotades ära nende käsitsi sisestamise vajaduse.

Tsekk.ee muudab kuludokumentide haldamise ja säilitamise oluliselt kiiremaks ning mugavamaks. Seda nii raamatupidajatele kui ülejäänud personalile. Töötajatele pakub Tsekk.ee mobiiliäppi, et enda kuludokument üles pildistada ja see sealt raamatupidajale otse äritarkvarasse saata. Raamatupidajatel võimaldab Tsekk.ee käsitleda kuludokumente otse Standard Booksis, hoides kokku kuni 70% kuludokumentide haldamisele kuluvast ajast.

Töötaja ja raamatupidaja vahele jääb Tsekk.ee digiteerija/kontrollija, kes hoolitseb selle eest, et automaatselt tuvastatud informatsioon töötaja saadetud pildilt oleks õige ning täpne. Tema kinnitab info ja saadab selle edasi raamatupidajale otse Standard Booksi.

Kuidas see ikkagi välja näeb?

Tsekk.ee kasutab dokumentide tuvastamiseks ja Standard Booksi edastamiseks kolmeastmelist süsteemi:
1. Töötaja teeb mobiiliäpiga tšekist pildi, valib kululiigi ja saadab selle äpi abil ära

Lisaks saab lihtalt edastada ka emailile saabunud kuludokumente (näiteks Taxify sõidukviitung) ettevõtte Tsekk.ee mailikontole (<Teie ettevõtte registrikood>@tsekk.ee).
2. Pilti loeb Tsekk.ee tehisintellekt (OCR ehk optiline tekstituvastus), kes võtab pildilt vajalikud summad ja muu info.


  3. 
Viimaks kontrollib pildi ja tehisintellekti tuvastatud info õigsust Tsekk.ee kontrollija, kes vaatab töö üle, vajadusel parandab seda ja saadab selle edasi ettevõtte raamatupidajale otse tarkvarasse.

Kogu protsess võtab aega kuni 1 tööpäev. Tsekk.ee edastab kuludokumente e-arvetena, misjärel jõuavad need peale digiteerimist otse  Standard Booksi ostuarvete registrisse.

Kuidas hakata Tsekk.ee teenust kasutama?

  1. Aktiveerige Tsekk.ee teenus Standard Booksis (alates versioonist 8)
  2. Laadige alla äpp. (Android ja iPhone)
  3. Järgige meilile tulnud juhiseid ning hakake tšekke pildistama!

 Kui palju Tsekk.ee kasutamine maksab?

Iga saadetud ja kontrollitud dokumendi hind on 0,4 eurot. Hind hõlmab dokumentide säilitamist 7 aastat ja kogu kirjeldatud protsessi.

Loe lähemalt siit

Tekkis huvi?

Kristi Piper - projektijuht
Kristi Piper
projektijuht

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu andmed on saadetud.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.