Sven Karuse

Uue põlvkonna äritarkvara – Standard Books

Tootearendusel on meie igapäevatöös täita oluline roll. Soovime Excellenti tooteportfellis pakkuda sobivaid ja toimivaid lahendusi erinevate vajaduste ja suurusega ettevõtetele, mis vastaksid samaaegselt ka turul toimuvatele muutustele. Tänu meie klientide tagasisidele ja meeskonna heale tööle saame täna tutvustada Excellenti uusimat äritarkvaralahendust, milleks on pilvepõhine Books 8.

Uuenenud Books võimaldab senisest enamat

Üheks olulisemaks muutuseks uuenenud Booksi puhul on selle liikumine pilvepõhisele platvormile. See tähendab, et kui varasemate Booksi versioonidega töötamiseks oli selle eeltingimuseks tarkvara toomine ettevõtte enda infrastruktuuri, siis nüüd see enam vajalik ei ole. Mainitud muudatus aitab säästa nii tehtavalt investeeringult kui hoida kokku ka aega.

Pilves asuv Books aitab kasutajatel enda andmeid otse Excellenti serverites hoida, tagades seeläbi senisest kõrgema turvalisuse ja kiiremad tarkvarauuendused. Nimelt ei ole pilvepõhise Booksi puhul vaja muretseda tarvilike tarkvarauuenduste pärast – need saavad tehtud meie poolt õigel ja vajalikul hetkel. Samuti on uuenenud Booksil hõlpsamalt tagatud ka andmestiku ja informatsiooni mitmekordne varundamine. See aitab kindlustada töös esinevate ootamatuste eest kogu süsteemihaldust paralleelselt mitmes kohas talletades.

Uuenenud Books võimaldab paremat Excellenti kliendituge. Meie konsultantidel on nüüd parem võimalus tuvastada kliendil esinenud mure ja pakkuda kiiremat abi. Samuti saame teostada vajalikud parandused ja uuendused ilma kliendi tööd segamata. Seda muidugi juhul, kui klient on eelnevalt meie konsultandile ligipääsuks vastava loa andnud. Seetõttu saavad meie tugiliinil tegutsevad konsultandid probleemide ja küsimuste korral senisest operatiivsemalt vajalikku abi ja nõu anda.

Oma kiiret ülevaadet kogu äris toimuvast

Ärivaldkonnas tegutsedes on äärmiselt oluline, et ülevaatlik pilt ettevõttes toimuvast oleks alati kättesaadav. Lisaks on vajalik, et kriitilise olulisusega ärilised võtmenäitajad oleksid võimalikult kergesti ligipääsetavad. Books 8 toob kasutajateni võimaluse enda majandustulemustest hõlpsamini ülevaadet saada ja seda just enda ärivaldkonnast lähtuvalt.

Nimelt oleme Books 8 liitnud aruandlust võimaldava FlexBI keskkonnaga, kus on võimalik luua enda ärispetsiifikast tulenevaid näidikuid ja koondada informatsiooni kindlaid vajadusi arvesse võttes. Seejuures võimaldab mainitud liidestus FlexBI keskkonnaga tuvastada ettevõtte majandustegevuses esinevaid anomaaliaid ja neid põhjustavaid allikaid, mille puhul on võimalik reaalajas sisse viia ka vajalikud parandused ja muudatused. Viimased kajastuvad koheselt ka koondnäitajates, mida ettevõte regulaarselt jälgida soovib. See loob ettevõttele kahesuunalise tee, kust olulist informatsiooni pakkuvast lõppnäitajast on võimalik liikuda ka seda kujundava olulise sisendinfoni. Usume, et võimalus luua enda ärispetsiifikale vastavaid näitajaid ja koondada nende abil informatsiooni pakub meie klientidele pidevalt muutuvas ärikeskkonnas olulist lisandväärtust.

Lisaks ei ole pideva ülevaate omamiseks vajalik enam ainult kontoris olla, kuna uuenenud Books pakub ülevaadet ettevõtte tegevustest nüüd ka nutiseadme vahendusel. Excellent on toonud enda uusima tarkvara nii iPad-i kui Androidi platvormidel põhinevatele nutiseadmetele. See loob võimaluse kiireks reageerimiseks ja tegutsemiseks ka liikvel olles.

Books 8 pakub lahendusi vastavalt vajadustele

Booksi äritarkvara on suunatud kõigile ettevõtetele, kel tarvis head lahendust müügimeestele, laomeestele, kassapidajatele, büroojuhtidele, ostujuhtidele, hooldusjuhtidele, raamatupidajatele ja finantsjuhtidele. Kui ettevõtte äriprotsessid on väga spetsiifilised ja teil ei piisa standardlahendusest, saame Books’i lahendust vastavalt vajadusele kohendada.

Seetõttu on uuenenud Books sobivaks äritarkvaraks nii nendele, kelle äriprotsessid on kergemini juhitavad, kui ka nendele, kes soovivad kasutada integreeritud lahendust, haldamaks üheaegselt nii raamatupidamist, laoarvestust kui muud. Enamusele leiame sobiva lahenduse.

Excellenti klientide seas on täna igat tüüpi ettevõtjaid, sh nii hulgikaubandusettevõtteid, universaalteenuste pakkujaid, raamatupidamisbüroosid, importööre ja hulgimüügiärisid, korteriühistuid, kohalikke omavalitsusi, sadamaid kui tootmisettevõtteid. Kui Sa tunned huvi Books 8 kasutusele võtmise kohta, siis saad selle kohta uurida lähemalt Excellenti müügiosakonnast, kirjutades e-posti aadressile myyk@excellent.ee või helistades telefonile +372 669 1113.

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Raamatupidamine, Standard Books

Standard Booksi äritarkvaras on ligi 30 erinevat võimalust, mis toetavad… Loe edasi

Majanduse ilmaennustus – kas äike või päike?

14. juuni 2024

Uudised

Eesti majanduse hetkeolukorrast ja tulevikuväljavaadetest rääkis Excellent Business Forumil majandusanalüütik… Loe edasi

Willenbrock Baltic OÜ: tööleheveebi abil seadmete teenindusprotsessid ülevaatlikuks!

11. juuni 2024

Kasutajalood, Hooldusteenindus, Müük ja ladu

Raske- ja laotehnika edasimüüja Willenbrock Baltic OÜ jaoks katab… Loe edasi

Muuda tootmis- ja müügiprotsessid tarkvara abil sujuvaks.

07. juuni 2024

Müük ja ladu

Kiiresti muutuvas ärimaailmas on ettevõtete jaoks ülioluline omada tõhusat süsteemi… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.