Helena Luik- Kasparov

Veehaldus Standard Booksiga – lihtne ja tõhus

Standard Books äritarkvara veemooduliga haldab vee-ettevõte kogu oma äri alates klientidelt näitude kogumisest kuni arveldusteni välja. Vaatame lähemalt, millised on Standard Booksi veelahenduse võimalused ja kuidas see saab aidata teie äri efektiivsemaks muuta.

Rikkalikult võimalusi

Tegemist on lahendusega, mis toimib täisautomaatsena koos Standard Books raamatupidamistarkvaraga. Programmis saab hallata kliendikontakte erineval moel, neid on võimalik grupeerida, saata vaid paari hiireklikiga massteavitusi või hoopis sõnumeid. See on väga vajalik funktsioon, sest avarii korral ootavad kliendid operatiivset kommunikatsiooni teenusepakkuja poolt.

Programmis on kõikide tarbimispunktide kohta täielik info. Näha on tarbimise ajalugu, lepingute seis ja ajalugu, klientide ajalugu. On võimalik seadistada, et programm jälgib kõrvalekaldeid tavapärasest tarbimisest, näiteks annab teada, kui mõnes tarbimiskohas on tarbimine hüppeliselt kasvanud. Programm hoiab silma peal veemõõturite taatlemise ajalool – enam ei jää kahe silma vahele ükski taatlemise aeg.

Väga kasulik on lepingute haldusega seonduv programmi osa, milles on võimalik lepingud ette valmistada, saata klientidele ja läbi digiallkirjastamise lahenduse ka digiallkirjastada. Unusta kaustad ja aeganõudev käsitsitöö ning halda kõike lepingutega seonduvat digitaalselt!

Positiivne klienditagasiside

Üks ettevõtetest, kes juba kasutab Standard Books veemoodulit, on Rakvere Vesi, mis hoolitseb Rakvere linna veevarustuse eest. Tagasiside ettevõttelt on positiivne ja eriti tuuakse välja efektiivsust ja ajasäästu, mida Standard Books äritarkvara kasutamine annab.

Paljudes vee-ettevõtetes seisab digihüpe täisautomaatse veehalduse kasutamisele veel ees. Soovitame sellega mitte venitada, sest ajasääst, mis tekib protsesside automatiseerimiselt on märkimisväärne ja efektiivsusel on kulusäästlikkuses kanda väga suur roll. Seda tunnistavad kõik meiega liitunud vee-ettevõtted, kelle hulgas on neidki, kes varem sõna otseses mõttes käsitsi või raamatupidamisprogrammiga mitteliidestuva tarkvaraga veehaldust tegid.

Lihtne kasutada

Ettevõtted kiidavad just programmi kasutusmugavust, sest töö on automatiseeritud maksimaalsel määral ning samas väga loogiliselt. Näiteks saab klient ise veebis läbi iseteeninduskeskkonna näidud edastada. Näitude põhjal on võimalik lihtsa vaevaga ja ühe nupuvajutusega klientidele arved koostada läbi spetsiaalse hoolduse. Need arved mida e-arvena ei edastata saab mugavalt e-mailiga kliendile saata, lisades meili sisusse makselingi. Kusjuures makselingi kasutamist tõstavad kasutajad eriti esile, kuna e-mailis sisalduva makselingi kaudu tasuvad kliendid arved tihtipeale koheselt.

Standard Books veelahenduse moodul on kasutajale loogilise ülesehitusega. Siin on tehtud kõik, et kasutaja tööajaga võimalikult efektiivselt ringi käia. Näiteks ei pea te hiirega programmis ringi rändama, vaid saate klahvikombinatsioonidega kiirelt ja operatiivselt tegutseda. Tööd on võimalik teha mitmes aknas korraga ning seadistada endale isiklik töölaud ja lühiteed.

Tarkvara kasutama asudes on ehk kõige aeganõudvam esimene andmete sisestamine, millest edasi hakkab programm juba ise toimetama ja teie töötajate kallist aega kokku hoidma.

Seega, põhjuseid miks veehaldus Standard Booksi üle tuua on mitmeid.

  • Täisautomaatne veehalduslahendus – säästad aega käsitsitöölt!
  • Väheneb võimalike vigade arv, kuna kõik toimub automaatselt
  • Täielik info kõikide tarbimispunktide kohta
  • Ülevaatlik lepingute haldus
  • Automaatne kliendisuhtlus alates veenäitude kogumisest kuni massteavituste saatmiseni
  • Mugav arvete haldus
  • Programm on lihtsalt ja loogiliselt kasutatav
  • Tõhus kasutajatugi

Tutvu lähemalt, kuidas Standard Books kasuks tuleb: https://www.excellent.ee/soojus-ja-vesi/

Nii programmi kasutuselevõtul kui ka edasisel kasutamisel on abiks kasutajatugi, kellelt saad alati vastused meie küsimustele!

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Raamatupidamine, Standard Books

Standard Booksi äritarkvaras on ligi 30 erinevat võimalust, mis toetavad… Loe edasi

E-arvete hirmud ja võidud

23. juuli 2024

Uudised, Raamatupidamine

Riigi soov oleks juba järgmise aasta algusest kehtestada kohustuslik e-arveldamine… Loe edasi

Ehitusprojekti kuludest alati korrektne finantsülevaade Bauwisega!

19. juuli 2024

Kinnisvara

Ehitusprojektidega tegelejad teavad, kui oluline on eelarvete ja kulutuste täpne… Loe edasi

Flow Finance’i jaoks on Standard Books alati esimene valik!

19. juuli 2024

Kasutajalood, Raamatupidamine

Raamatupidamisteenust pakkuva Flow Finance´i jaoks on Standard Books oma mitmekesiste… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.