Maret Luts

Hausinguga kinnisvarahaldus lihtsaks – veebiseminar!

Standard Booksil on olemas liidestus kinnisvarahaldusplatvormiga Hausing, mis teeb kinnisvarahaldamise nii halduritele kui raamatupidajatele oluliselt lihtsamaks. Hausing on eriti kasulik just praegusel tööjõupuuduse ja kulude kokkutõmbamise ajal, sest muudab tööprotsessid palju efektiivsemaks.

Hausingu tegevjuhi Olari Nõu sõnul tasub Hausingu kasutamise peale mõelda just praegu, sest mitmete protsesside digiteerimine selle tööriista abil annab nii aja kui kulude märgatava kokkuhoiu. “Näeme ka oma töös seda, et kinnisvaraomanikud ja -haldajad aina rohkem mõtlevad sellele ning Hausingut kasutatakse aina enam”, räägib Nõu.

Hausing automatiseerib mitmeid protsesse ning võimaldab seeläbi tööjõukulusid kokku hoida. Üks suur pluss on ka see, et kindla objektiga seotud tegevuste info on ühes kohas koos, nii et kui seni mõne protsessi eest vastutanud inimene on puhkusel või töölt lahkub, on vajalik info ikkagi alles ja lihtsalt leitav. Hausingu arendamine käib jätkuvalt hoogsalt ja sel aastal on põhirõhk olnud üürilepingute halduse ja arvelduste võimalikult kiireks ja sujuvaks muutmisel. „Oleme panustanud sellele, et kinnisvarahaldajal oleksid kõik üürilepingutega seotud tegevused võimalikult lihtsad ja mugavad,“ ütles Nõu.

Hausingus on juba olemas erinevaid liidestusi ja neid tuleb koos kliendiportfelli kasvamisega järjest juurde. Näiteks üks värskematest on liidestus Teliaga arvestite andmete automaatseks ülekandmiseks. Samuti on väljatöötamisel ja täiustamisel analüüsitööriist, millega saab kinnisvarahaldusandmeid nende paremaks analüüsimiseks mugavalt visualiseerida.

Hausing teeb haldamise mugavamaks

Hausingut kasutades on info reaalajas kõigile osapooltele kättesaadav, see annab ajavõidu, tagab andmete korrektsuse ja teeb töö tegemise efektiivsemaks. Enam ei pea toimetama erinevates Exceli tabelites ja e-kirjadega oma postkastis, vaid see info on kõik koondatud ühte kohta. See tähendab aga oluliselt paremat ülevaadet, mis kinnisvaraga reaalajas toimub. Kõik ruumid, ruutmeetrid, üürilepingud, ehitiste registrid, üüriarved, kommunaalide jagamine, analüüs, kinnisvaraga seotud  (kuskil on uks katki, korrapärased tegevused sh seadmete igakuised hooldused jne) – kogu see info on Hausingust leitav.

Kinnisvarainfo haldamine Hausingus annab suure ajavõidu, kui soovid vahetada halduspartnerit või kui haldusjuht puhkab. Tihti on oluline info haldusjuhi kaustades või e-kirjades ja selle koondamine on väga ajamahukas. Hausingut kasutades saavad kõik, kellele õigused, samale infole ligi. Kui saata ka e-kirju Hausingu kaudu, siis jäävad need süsteemis kõigile näha – ajalugu säilib ja kui aasta pärast peaks sama probleem tekkima, siis saab konkreetse teemaga seotud suhtlusest kiirelt ülevaate.

Raamatupidajate töökorraldus on samuti Hausinguga lihtsustatud, sest erinevate tarkvarade lõimimine aitab liigutada andmeid omavahel automaatselt ilma lisatööd tegemata. Nimekiri täieneb pidevalt. Standard Booksi ja Hausingu vahel on liidestus olemas.

Hausing tuleb sulle kasuks, kui:

 • kommunaalkulude arvestuse haldamiseks on sul mahukas ja keerulisi valemeid täis Exceli tabel, mida kasutada ja muuta oskad vaid sina;
 • hoiad üürilepinguid arvutis või paberkujul kaustades ja oled näinud vaeva mõne dokumendi leidmisega või on mõni dokument kadunuks jäänudki;
 • üüriarvete väljastamine ei toimu automaatselt
 • kommunaalarvete koostamise ja laialisaatmise päeval on tavaline, et tööpäev ulatub hiliste õhtutundideni, sest arvetega majandamine on käsitsitöö;
 • mõne üürnikuga on sul kokkuleppeid, mille kohta on jälg hoopis sinu telefonis või oled midagi kokku leppinud suusõnaliselt;
 • sul puudub ülevaade oma kinnisvaral tehtud hooldustöödest.

Kokkuvõttes:

 • Hausing annab kiire ülevaate kõigest, mis toimub teie kinnisvaraportfellis.
 • Jälgida saab kõike alates lepingumuudatustest, maksmata arvetest, lõpetamata töödest kuni reaalajas uueneva analüüsini.
 • Hausing on ligipääsetav igast seadmest ja igal ajal.
 • Enam pole vaja keerulisi Exceli-tabeleid. Hausinguga impordid arvestite näidud ja sisestad kõrvalkulude summad.
  Kõik ülejäänu teeb Hausing automaatselt ise, sealhulgas saadab arved automaatselt kliendile ja Standard Booksi.
 • Tööriist genereerib lõpetatud töödele aktid ja koostab automaatselt arved.

Tunned huvi?!

Vaata veebiseminari järgi siit

Rohkem infot: www.hausing.ee

Seadmete hooldusprotsessid lihtsaks!

21. veebr. 2024

Uudised, Hooldusteenindus

Standard Books äritarkvara hooldusteenindusemooduli abil hoiab seadmete hooldusega… Loe edasi

Soovitusindeksi tulemus – meil väga hea klienditeenindus!

16. veebr. 2024

Uudised, Kasutajalood, Soovitusindeks

Soovitusindeksi kokkuvõte Kliendid hindavad meid kõrgelt ja seda näitab… Loe edasi

VEEBRUARI NIPINURK – müügiaruanded; e-arvete kasutajate nimekiri; EL klientide müügistatistika jpm

07. veebr. 2024

Nipinurk

VEEBRUARI NIPID Millises aruandes oleks näha eraisikutele ja… Loe edasi

Kristi Piper
projektijuht

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Tekkis huvi? Proovi tasuta!

Tutvu Standard Books äritarkvara võimalustega lähemalt: jäta oma e-mail ja me võtame Sinuga personaalselt ühendust.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.

Liitu uudiskirjaga

Meie uudiskiri aitab Sul kursis olla viimaste Excellenti uudiste ja tootevärskendustega. Privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Aitäh!

Sinu kontaktandmed on meie kliendihaldurile saadetud. Võtame Sinuga ühendust.

Viga!

Andmeid ei õnnestunud saata.