Leia vastused

Aruanne “Käibemaksukoodi statistika (M/R)”Uuendatud 17. veebruar 2021

Käibemaksukoodi statistika (M/R) aruanne asub moodulis Müügiarved – Aruanded.

Aruanne loetleb arved valitud perioodist, keskendudes arvetel kasutatud käibemaksudele. Iga arve kohta näidatakse arve päise info ja seejärel KM määrade kaupa info.

See, millised arved aruandesse kaasatakse, sõltub Müügiarvete mooduli seadistusest “Lausendamine, müük“, valik “Konteeri laekumise KM“. Kui see valik EI OLE märgitud, siis aruandesse kaasatakse arved, mis on KOOSTATUD valitud aruande perioodis. If valik ON märgitud (ehk KM arvutus baseerub Laekumistel mitte arvetel), siis aruanne näitab valitud perioodis LAEKUNUD arveid.

Määramisakna valikud:

Periood – Määra aruande periood.

Päis  – Sisesta aruande pealkiri. Kui see väli on tühi, antakse aruandele pealkirjaks ‘Müügi KM koodi statistika’.

Arve nr.  – Sisesta soovi korral konkreetne müügiarve number või numbrivahemik (eraldades kooloniga), mida soovid aruandesse kaasata.

Ametl. nr. – Sisesta soovi korral konkreetne Ametliku Numbriseeria number või numbrivahemik (eraldades kooloniga), mida soovid aruandesse kaasata.

Kõik KM-koodid – Vaikimisi näidatakse aruandes iga arve kohta kasutatud KM koodi, KM protsenti ning käibemaksuga ja käibemaksuta summat. Märgi see valik, kui soovid kõigi arvete puhul näha kõiki KM koode, ka neid, mida arvel ei ole kasutatud.

Näita ametl. numbrit – Märgi see valik, kui soovid iga müügiarve Ametliku numbriseeria ka aruandes näidata (müügiarve numbri asemel).

Vali: Kinnitatud/Kinnitamata  – Märgi, kas aruandesse kaasatakse kinnitatud ja/või kinnitamata arved.

Arve tüüp: Väljaarvatud/Kaasaarvatud – Arvetel on võimalik käibemaksu arvutust sisse või välja lülitada, kasutades seadistuses “Lausendamine, müük” valikut “Baashind koos KM-ga”. Märgi valik Väljaarvatud, kui soovid aruandesse vaid käibemaksuta arveid, ning Kaasaarvatud, kui soovid aruandesse arveid, millel on ka käibemaksu arvestatud.

Arve tüüp: Tavaline/Kreeditarve – Määra siin, kas aruandesse kaasatakse tavalised Arved ja/või Kreeditarved. Ettemaksuarved, sularahaarved ja viivisarved loetakse tavalisteks arveteks.

Järjestus – Aruande saad tellida järjestatuna Arve numbri või Kande kuupäeva järgi.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus