Tulevased koolitused

Excellent Business Forum 2025

09:00 – 17:00
Neljapäev
apr. 24
Konverents Tasuta

Aasta olulisim äriprotsesside ja -tarkvara sündmus

2023 aastal alguse saanud uus traditsioon Excellent Business Forumi kasvab igas suunas. Ootame raamatupidamise ja müügitöö eest vastutajaid, ettevõtte juhte ja finantsiste, kellele tutvustame äriprotsesside juhtimise ja äritarkvara kasutamise parimaid praktikaid. Laval on oma alade eksperdid rääkimas nii majandusest kui sellest, kuidas oma tööprotsesse oluliselt tarkvarade abil lihtsamini teha.

Registreeru

Kuidas muuta käibemaksumäära Standard Booksis?

Veebikoolitus Tasuta

Alates 01.01.2024 on Eestis käibemaksu standardmäär 22% senise 20% asemel. Seoses käibemaksumäära muudatusega tuleb programmis üle vaadata käibemaksuga seotud seadistused ning registrid. Lisaks oleme loonud võimaluse kontrollida käibemaksukoodi kehtivuse lõppkuupäeva ning asendada hooldusega olemasoleva standardmäära käibemaksukoodi uue standardmäära käibemaksukoodiga.
Koolitusel selgitame ja näitame samm-sammult, kuidas muudatusi sisse viia. Tutvu kindlasti eelnevalt ka JUHENDIGA.

>> KÄIBEMAKSU MUUDATUSE WEBINARI LEIAD SIIT <<

VIDEOKOOLITUS ALUSTAJALE

Veebikoolitus Tasuta

Standard Books algkoolituse videod sobivad ettevõttele, kus hakatakse programmi kasutama esmakordselt või tuleb uus töötaja. Salvestatud video formaat võimaldab uuel töötajal õppida iseseisvalt, endale sobival ajal ja valida enda tööülesannetela vastavad teemad. >> ALGKOOLITUSE VIDEOD LEIAD SIIT <<