Tulevased koolitused

Vee, soojuse ja gaasi Standard Booksi lahendust tutvustav veebikoolitus

14:00 – 14:30
Neljapäev
veebr. 29
Veebikoolitus Tasuta

Standard Books äritarkvara pakub lahendusi vee, soojuse ja gaasiga tegelevatele ettevõtetele, et automatiseerida kogu oma äri alates klientidelt näitude kogumisest kuni arveldusteni välja. Antud veebikooliusel anname ülevaate, millised võimalused on Standard Books programmi abil teie äriprotesessid efektiivsemaks muuta.

Registreeru

Moodul PÕHIVARA

14:00 – 15:00
Teisipäev
märts 05
Veebikoolitus Tasuta

Põhivarade moodulis on võimalik jälgida ja hallata ettevõtte põhivarasid. Moodul toetab raamatupidamisliku amortisatsiooniarvestuse pidamist ja maksuaruannete koostamist. Antud seminaril tutvustame lähemalt, kuidas ja mida saab põhivara moodulis teha.

Registreeru

NIPID/TRIKID Standard Booksis

14:00 – 15:00
Kolmapäev
märts 13
Veebikoolitus Tasuta

Standard Books äritarkavaras on palju mänguruumi, et luua enda jaoks kõige mugavamad ja lihtsamad kiirteed. Jagame praktilisi nippe, et igapäevased toimingud ja klientide abistamine saaks veelgi ladusamalt sujuda ning vähema arvu klikkidega rohkem väärtuslikku tööd tehtud.

Registreeru

Seadmete hooldusteenindus

14:00 – 14:30
Neljapäev
märts 14
Veebikoolitus Tasuta

Kõik vajaliku seadmete hooldusteeninduse korraldamiseks leiad Standard Booksist. Antud veebiseminaris tutvustame lähemalt, mida meie äritarkvara hooldusteeninduse valdkonnas pakub ning kuidas optimeerida seadmete hooldusteeninduse protsesse ja suurendada efektiivsust.

Registreeru

Moodul PALK

14:00 – 15:00
Teisipäev
märts 26
Veebikoolitus Tasuta

Palgamoodul on mõeldud ettevõtte töötajate töötasude arvestamiseks ning maksuaruannete esitamiseks. Lisaks koostab palgamoodul vajalikud kanded finantsmoodulisse. Võimalik objektide kasutamine töötaja põhiselt lepingutel/arvestustel või maksude põhiselt. Moodulis on lihtsalt kasutavad tööajatabelid, tükitöö haldamine, planeeritud puhkuste jälgimine ning kohtutäituri kinnipidamiste jälgimine. Palgasedelid on lisaks eesti keelele olemas ka inglise keeles. TSD esitamine otse programmist on lihtne ja kiire ning võimalik on EMTA-sse saata ka kinnitatud deklaratsioon. Samuti saab moodulisse importida töötajate info TÖR-st.
Antud veebiseminaril tutvustame ja näitame täpselt moodul PALK kasutamisvõimalusi.

Registreeru

Excellent Business Forum 2024 – äriprotsesside ja- tarkvara sündmus

11:47 – 17:00
Neljapäev
apr. 11
Konverents Hind: 365€

Eelmisel aastal alguse saanud uus traditsioon Excellent Business Forum kasvab tänavu igas suunas. Ootame sündmusele ca 500 raamatupidamise ja müügitöö eest vastutajat, ettevõtte juhti ja finantsisti, kellele tutvustame äriprotsesside juhtimise ja äritarkvara kasutamise parimaid praktikaid kokku 5 laval. Laval on oma alade eksperdid rääkimas nii majandusest kui sellest, kuidas oma tööprotsesse oluliselt lihtsamini teha.

Sündmus toimub uudses festivalilaadses ja sundimatus formaadis põnevas Noblessneri Valukojas, kus ettekannetega kõrvuti pakuvad üle 10 tehnoloogiapartneri lahendusi, mis lihtsustavad Sinu tööd.

Soeta pilet juba varakult, sest Sa ei taha sellest ilma jääda!

Registreeru

Kuidas muuta käibemaksumäära Standard Booksis?

Veebikoolitus Tasuta

Alates 01.01.2024 on Eestis käibemaksu standardmäär 22% senise 20% asemel. Seoses käibemaksumäära muudatusega tuleb programmis üle vaadata käibemaksuga seotud seadistused ning registrid. Lisaks oleme loonud võimaluse kontrollida käibemaksukoodi kehtivuse lõppkuupäeva ning asendada hooldusega olemasoleva standardmäära käibemaksukoodi uue standardmäära käibemaksukoodiga.
Koolitusel selgitame ja näitame samm-sammult, kuidas muudatusi sisse viia. Tutvu kindlasti eelnevalt ka JUHENDIGA.

>> KÄIBEMAKSU MUUDATUSE WEBINARI LEIAD SIIT <<

VIDEOKOOLITUS ALUSTAJALE

Veebikoolitus Tasuta

Standard Books algkoolituse videod sobivad ettevõttele, kus hakatakse programmi kasutama esmakordselt või tuleb uus töötaja. Salvestatud video formaat võimaldab uuel töötajal õppida iseseisvalt, endale sobival ajal ja valida enda tööülesannetela vastavad teemad. >> ALGKOOLITUSE VIDEOD LEIAD SIIT <<