10.11.2023

09:00 – 16:00

Reede

Raamatupidajate päev 2023 – rakenda sooduskoodi ja osale soodsamalt! / Konverents

Tähistame koos kõikide raamatupidajatega rahvusvahelist raamatupidajate päeva. Tule tähista koos meiega!

Maksuralli kogub hoogu, milleks tuleb nii juhil kui raamatupidajal valmis olla? Kuidas juhtida riske ja millised on 10 kriitilist riskikohta raamatupidaja töös? Kuidas ära tunda pettusi ja ennetada väärkäitumisi, sh ka rohepöördega seotud teemades? Kuidas kohaneda digiajastu peadpööritavate arengute ja muudatustega? Kuidas hoida endas rõõmu ja oskust lustida?

Nendele küsimustele otsime koos Äripäevaga vastust 10.novembril raamatupidajate päeval “Mängleva kergusega uute teadmisteni”, kus pealaval saab kuulata eksperte ja praktikuid ettekannete ja praktiliste aruteluringidega. Mänguliseks ja tujuküllaseks teevad selle erilise päeva üllatusesinejad ja Improteatri nakkavalt meeleolukas programm.

Traditsiooniliselt valime taaskord tänavuse “Arvestusala edendaja 2023”. Nominendid on kõik selle aasta ajakirja Raamatupidamise Praktik kaanepersoonid ning nende hulgast selgub avaliku hääletamise tulemusena professionaal, kes on arvestusvaldkonda sellel aastal kõige enam mõjutanud.

Excellenti kliendina kasuta sooduskoodi RÕÕM ning osale konverentsil soodsamalt!

Sihtgrupp: Ootame osalema raamatupidamisvaldkonna juhte, praktikuid, professionaale ja eksperte. Samuti muidugi kõiki raamatupidamise lektoreid ja õppejõude ning õppureid ja tudengeid, kes alles omandamas digiajastusse kihutavat raamatupidaja ametit.

Hind: 259€
Registreeru

 

VIDEOKOOLITUS ALUSTAJALE / Veebikoolitus

Standard Books algkoolituse videod sobivad ettevõttele, kus hakatakse programmi kasutama esmakordselt või tuleb uus töötaja. Salvestatud video formaat võimaldab uuel töötajal õppida iseseisvalt, endale sobival ajal ja valida enda tööülesannetela vastavad teemad. >> ALGKOOLITUSE VIDEOD LEIAD SIIT <<

Tasuta

Toimunud koolitused

Digiteerimisele hoogu juurde!

Digiteerimisele hoogu juurde!

Tšekkide digiteerimine; arvete digiteerimine; digitaalsed kulu- ja lähetusaruanded; digitaalse sõidupäeviku pidamine; Standard Booksi sisene dokumentide digiteerimine; e-arvete vastuvõtmine; e-arvete saatmine. Oma kogemusest räägib ka Monika Nigul.

Standard Books versiooniuuenduse seminar 26.01.23

Standard Books versiooniuuenduse seminar 26.01.23

Uute liidestuste ja funktsioonide tutvustamine.

Kinnisvara haldamine lihtsaks!

Kinnisvaraplatvormi Hausingu veebiseminar

Standard Booksil on olemas liidestus kinnisvaraplatvormiga Hausing ning veebiseminaril tutvustame Hausingut lähemalt ja näitame, kuidas Hausingust saadetakse arveid Standard Booksi.

E-arvete roll raamatupidamisteenuse tõhustamisel

E-arvete roll raamatupidamisteenuse tõhustamisel

Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees Margus Tammeraja räägib:
1) e-arvete rollist raamatupidamisteenuse tõhustamisel
2) annab ülevaate 2021. lõpus tehtud e-arvete uuringust Eestis ning
3) kuidas raamatupidajad aitavad ettevõtjatel olla efektiivsemad.

Excellenti konsultant Kristiina Nurmsalu näitab:
1) e-arvete statistikat Standard Booksis
2) millest alustada e-arvete kasutamisel ja e-arvete operaatorite valikud
3) e-arvete aktiveerimine Standard Booksis

Endiselt uksed küberpättidele valla?! Kes on pidur?

Endiselt uksed küberpättidele valla?! Kes on pidur?

Kuigi digiteerimine ja küberriskide teema ei ole midagi uut, on endiselt palju teadmatust, kõhklusi ja asjatundmatust, mis pidurdab kahjuks raamatupidamisteenuse arengut. Veebiseminar aitab kummutada kõhklused ja asendada teadmatuse praktiliste sammudega, et sinu ettevõte teeks ära digipöörde ning sina ja sinu töötajad oleksid teadlikud küberohtudest.
Osalevad: Christer Haimi (CH Konsultatsioonid), Jürgen Erm (Security Software), Egle Suit (Põldma Kaubandus), Dmitri Volhonski (Excellent)

Costpocket ja Standard Books

Costpocket ja Standard Books

Videos räägitakse, kuidas käib liidestuse üles seadmine ja hilisem liidestuse kasutamine Standard Booksiga.
0:00 Sissejuhatus 1:00 Standard Booksi liidestamine 2:32 CostPocketi äpp 3:15 Tšeki esitamine 5:55 E-mailiga saatmine CostPocketisse (PDF arved) 8:18 Dokumendid Standard Booksis 10:15 Aruande esitamine CostPocketiga 15:03 Aruande jõudmine Standard Booksi

Endiselt ei digiteeri?! Kes on pidur?

Endiselt ei digiteeri?! Kes on pidur?

Veebiseminari eesmärk on julgustada raamatupidajaid ja ettevõtete juhte kaasajastama oma raamatupidamist ja tegema esimesed praktilised sammud raamatupidamise digipöördeks.
Seminaril saad teada: mida kujutab endast digiteerimine raamatupidamises; mis on e-arved ja e-tšekid; kuidas digiteerimisega algust teha ja kui kaua see aega võtab; millised on praktilised tööriistad digipöörde läbiviimiseks; kui palju maksab raamatupidamise digiteerimine; millist praktilist kasu saab ettevõte raamatupidamise digiteerimisest; mis muutub raamatupidamises peale digiteerimist.
Osalevad: Christer Haimi (CH Konsultatsioonid), Kaie Moisa (FMJ OÜ), Costpocket ja Excellent

Everypay keskkond ja makselingi seadistamine

Everypay keskkond ja makselingi seadistamine

Mis on Everypay ja Linkpay? Makselingi loomine Everypay keskkonnas. Standard Booksis Everypay aktiveerimine ja makselingi seadistamine koos emailidega. Sooritatud maksete informatsioon Everypay keskkonnas. Everypay keskkonnast saabuvad laekumised Standard Booksi.
Täpsem teemade loetelu: https://www.excellent.ee/opetlik-video-everypay-keskkonnast-ning-makselingi-lisamisest-arvetele/

Standard Booksi uue versiooni tutvustus

Standard Booksi versiooniuuendus 2021 kevad

Täiendused erinevates moodulites (müügi- ja ostuarved; finants, kliendihaldus, logistika, müügihaldus, palk)
TSD esitamine Swedbank Gateway kaudu
E-teenuste täiendused (üldised, Scoro, Telema, Costpocket, EveryPay – Linkpay
Pangaliidese uuendused

Täpsem teemade loetelu: https://www.excellent.ee/standard-booksi-versiooniuuenduse-seminari-teemad/

Standard Books edasijõudnute koolitus

Standard Books edasijõudnute koolitus

Koolitusel võetakse läbi üldisemad seadistused ja hooldused. Vaadeldakse põhjalikumalt kasutajapõhiseid seadistusi ning võimalusi. Samuti antakse näpunäiteid erinevate kontrollide teostamiseks programmis.

Täpsem teemade loetelu: https://www.excellent.ee/standard-booksi-edasijoudnute-koolituse-teemad/

Standard Books algkoolitus

Standard Books algkoolitus

Ülevaade Standard Books programmist, igapäevaste dokumentide sisestamise loogika, kasutajapõhised seadistused, programmi turvaloogika, klientide sisestamine, põhilised aruanded.

Täpsem teemade loetelu: https://www.excellent.ee/standard-booksi-algkoolituse-teemad/

Standard Booksi uue versiooni tutvustus

Standard Booksi versiooniuuendus 2020 sügis

Täiendused erinevates moodulites (müügihaldus, müügiarved, palk, logistika)
Pangaliidestuse muudatused ja täiendused ja KMD INF aruande esitamine otse programmist.

Täpsem teemade loetelu: https://www.excellent.ee/standard-booksi-versiooniuuendus-3/

Koolitus veebipoodide arendajatele (andmete pärimine ja kirjutamine)

Koolitus veebipoodide arendajatele (andmete pärimine ja kirjutamine)

Mis on Standard Booksi API ja kuidas see töötab? Müüme 95% oma kaubast eraisikutele, kas on vaja luua iga kord eraldi Kontakt jne? Andmeregistrid Booksis ja XMLis. Ehk kolm punti – Kasutajaliideses, XML, vastavustabel OpenDocis. GET näidis laoseisuga; POST näidis arvega. Eraisik + transport; Tellimus müügitorus

API võimalused ärianalüütika arendajatele (andmete pärimine)

API võimalused ärianalüütika arendajatele (andmete pärimine)

Mis on Standard Booksi API ja kuidas see töötab? Registrid Standard Booksis, kuidas välja näevad ja kuidas käib uute kaaride loomine jne. Kiire ülevaade Booksist. Mis on XML, Mis väli on mis, OpenDoci põhjal. Demo, kuidas pärida müügiandmeid PowerBIsse. Ehk PowerQuiry kasutamine. Demo, kuidas uut müüki tehes muutuvad numbrid. Loome uue kliendi, uue artikli, teeme uue müügi; Filtreerimine kliendiklassi, riigi alusel.

Standard Books ja kodukontor

Standard Books ja kodukontor

TeamViewer – kust leida, kuidas kasutada ja kuidas kliendid omavahel omavahel saaksid seda kasutada? Klientprogrammi paigaldamine oma arvutisse. Isiku loomine – kuidas luua uut isikut, kuidas anda ligipääse, kuidas seada piiranguid? Dokumentide edastamine programmis. Standard Booksi erinevad võimalused kodukontoris kasutamisel jpm.

Täpsem teemade loetelu: https://www.excellent.ee/kuidas-kodukontoris-standard-books-enda-kasuks-toole-panna/

Swedbanki liides

Swedbanki liides

Panga väljavõtte import
Swedbank liides ja tasumised

Uue versiooni Telema

Telema funktsioonid

Telema lahendus üleüldiselt. Tagastustellimusest kreeditarve koostamine (+koondkreeditarve). Telema ostutellimused ja ostuarve (+kreedit). Kasutajal võimalik jälgida dokumendi hetkeseisu dokumendi pealt. Uus aruanne Telema dokumentide ekspordi hetkeseisu jälgimiseks. Automaatne dokumentide edastus Telemasse. Manuaalne andmete päring Telemast. Tellimuse impordi täiendused. Müügiarve edastamine Telemasse (ja kreeditarve). Artikli kirjelduste edastamine (lähetus+arve).

Standard Books kasutus müügimehe vaates

Standard Books kasutus müügimehe vaates

Seminaril näidatakse, kuidas müügimehel on võimalik programmi tõhusalt kasutada. Läbitavad teemad: pakkumiste koostamine; pakkumisest arve ja tellimuse koostamine; pakkumine + tellimus + lähetus + arve loogika; e-mailile pakkumiste saatmine jpm.

E-mailide saatmine

E-mailide saatmine

E-mailide saatmine (e-mailide saatmise seadistamine, postkastide kasutus, kustutamine, jagatud registrid valuutakursside näitel jms)

Projektiarvestuse moodul

Projektiarvestuse moodul

Ülevaade projektiarvestuse mooduli loogikast.
N: Kulude-tulude arvestus projekti lõikes. Tehtud tööd-ostetud kaubad, teostatud tegevused ja väljastatud arved projekti lõikes.
Ülevaade tähtsamatest seadistustest.

Kasutajaõigused

Kasutajaõigused

Kasutajagruppide seadistamise loogika. Koolitusel tehakse seadistused läbi erinevate näidete varal.

Struktuurartiklid, komplekteerimine ja retseptide kasutamine

Struktuurartiklid, komplekteerimine ja retseptide kasutamine

Antud teema hõlmab tootmise ja müügihalduse mooduleid.

Põhivarad moodul

Põhivarad moodul

Olulisemad seadistused, põhivarade sisestamine, põhivarade kategooriad ja klassid, põhivarade ümberhindlused, põhivarade mahakandmised, põhivarade inventuur, amortisatsiooni arvestamine, olulisemad aruanded

Kliendihaldus – CRM moodul

Kliendihaldus - CRM moodul

Kontaktide ja kontaktisikute sisestamine, klientide grupeerimine, klassifikaatorid, kliendi ajaloo aruanne, kliendikirjad (kampaania kirjade saatmine), kalendri kasutamine, ressursiplaneerimise akna kasutamine , tööülesannete kasutamine, pakkumiste sisestamine (tõenäosus), pakkumiste aruandlus, kaustade/konverentside kasutamine, sisemise ja välise e-maili võimalused, müügitoru (ehk Pipeline).

E-teenused (e-arvete kasutuselevõtmine)

E-teenused (e-arvete kasutuselevõtmine)

E-arvete saatmine ja vastuvõtmine kolme olemasoleva operaatori puhul (Omniva, Emvoice, Fitek), seadistused ja tähelepanekud. Tsekk.ee loogika ja seadistused, Omniva kuluaruanne, Valuutakursside päring automaatselt ja käsitsi.

Logistika moodul

Logistika moodul

Logistika mooduli loogika ja ülesehitus, laoarvestuse erinevad meetodid, põhilised seadistused, põhilised aruanded, muudatuste tegemine Laoga seotud kaartidel, artiklid.

Nipid & Trikid

Nipid & Trikid

Erinevad klahvikombinatsioonid, kasutajapõhised seadistused, “Drill-down” funktsioon, “drag and drop” funktsioon, võõrkeelsed dokumendid, põhiakna efektiivsem kasutamine, simulatsioonide kasutamine, varjatud ridade kasutamine, erinevate dokumendimallide sidumine, kinnitatud kannete kasutamine, nende parandamine, kalendri mitmesugused võimalused jms.

Palgamoodul

Palgamoodul

Mooduli loogika, töölepingute sisestamise loogika, põhilised seadistused, aruanded, TSD eksport.