Leia vastused

Aruanne “Kululiigid”Uuendatud 27. detsember 2022

Moodul Korteriühistu > Aruanded > Kululiigid

Selle aruandega saab väljastada Kulude ja Näitude registrite andmeid.

Kuukood – kui soovite aruannet kindla kuukoodi kohta, siis sisestage see siia väljale. Võite ka sisestada kuukoodide vahemiku kujul 202011:202012. Kui jätate välja tühjaks, kuvatakse aruanne üle kõigi sisestatud kirjete.

Korterid – kui soovite aruannet kindla korteri kohta, valige korter kasutades funktsiooni Ctrl+Enter. Kui jätate välja tühjaks, kuvatakse aruanne kõigi korterite kohta. Saate ka sisestada korterite vahemiku, kasutades koolonit (näiteks, 20:42).

Majad – kui soovite aruannet kindla maja kohta, valige maja kasutades funktsiooni Ctrl+Enter. Kui jätate välja tühjaks, kuvatakse aruanne kõigi majade kohta.

Ainult Näitude registri artiklid – märkige see valik, kui soovite aruannet ainult Näitude registri artiklite (külm vesi, soe vesi, üldvesi, soojuskaod, küte) kohta. Vastasel juhul kuvatakse aruanne kõikide Artiklite registris olevate artiklite kohta.

K.a arveta kirjed – märkige see valik, kui soovite, et aruanne kaasaks ka need Kulude ja Näitude kirjed, millest veel arveid koostatud ei ole.

Erinevaid kulukirjed kuvatakse aruandesse vastavalt selle, millised artiklid on kasutatud Näidud ja Kulud registris.
Näitude registris kasutatav artiklid on kirjeldatud Korteriühistu > Seadistused > Jaotusmeetodid.

Täname tagasiside eest! Soovi korral lisa oma kommentaar ja kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus